Ankara'nın En İyi Özel Okulu

Batıkent Özel Okullar

Eğer sizler de çocuklarınızın iyi bir eğitim almasını önemsiyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Ankara’nın Batıkent bölgesinde eğitim konusunda alanında oldukça fazla tercih edilen ve Batıkent özel okullar arasında bulunan kurumuz, öğrencilerin iyi bir eğitim almasını sağlamaktadır. Kalitemizle beraber sektör içerisinde kendimizi diğer okullardan açık ara farkla ayırdık. Öğrencilerimiz için her zaman en iyi teknolojiyi kullandığımızı belirtmek istiyoruz.

Batıkent Özel Okullar Hakkında

Onlara daha başarılı bir eğitim hayatı sunmak isteyen okulumuz, sizleri de arasında görmek istiyor. Her bilinçli ebeveyn iyi bir gelecek için, iyi bir okulun şart olduğunu bilmektedir. Bu noktada eğer okul araştırması yapıyorsanız, artık araştırmalarınıza son verebilirsiniz. Çünkü Batıkent özel okullar arasında bulunan kurumumuz, öğrencilerine daha başarılı bir eğitim hayatı sunacağını garanti etmektedir.

Bizler çocukların kreş eğitiminden başlayarak, iyi bir üniversite eğitimi alma yolundaki bütün süreçlerde onları yanındayız. Bütün eğitimleri bir arada verebilen kurumumuz en kaliteli eğitimlerini sizlere sunmaktadır. Kapasiteli ve geniş olan okulumuz Batıkent bölgesinin en çok tercih edilen okullarından bir tanesidir. Geniş, başarılı ve deneyimli olan eğitmen kadromuzla beraber, çocuklarınızın geleceğini şimdiden garanti altına alıyoruz. Çocuklarınızın iyi bir eğitim almasını istiyorsanız, bu noktada bizlere güvenebilirsiniz!

Batıkent Bölgesindeki Özel Okulumuz

Batıkent özel okullar noktasında kurumumuzun son derece başarılı bir yerde durduğunu belirtmek istiyoruz. Bizim kurumumuzla iletişime geçtikten sonra artık diğer eğitim kurumlarını eleyebilirsiniz. Çünkü sektör içerisinde bizlerden daha profesyonel, çocuklarınızı daha fazla düşünen bir kurum bulamayacaksınız. Öğrenciler ile her noktada ilgilenen uzman eğitmen kadromuz sayesinde, çocuklarınız şimdiden başarının kapısını araladı bile! Çocuklarınızın geleceğini önemsiyorsanız, bu noktada onlar için en doğru okulu tercih etmeniz gerekmektedir. Öğretmenlerimiz, çocuklarınızın başarılı olması için, sürekli olarak çalışmakta ve onlarla her konu ilgilenmektedir.

Çeşitli alanlarda çocuklarınıza başarılı eğitim sunan kurumuzun Pazar hariç, haftanın her günü hizmet vermektedir. Öğrencilerin nitelik bir eğitim almasını sağlayan kurumumuzda günde ortalama 9 ders gören öğrencilerimiz, sadece bugün değil, aynı zamanda da gelecekte de son derece başarılı olacaktır!

 

Bir önceki yazımız olan Çakırlar Özel Okullar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

 

 

Etimesgut Dershane Fiyatları

Şubat 22, 2019

 

Ankara’nın en iyi okulu olan Kariyer Koleji, yeni bir öğretim yıl dönemine daha başarıyla adımını atmış bulunmakta. Her sene olduğu gibi kapılarımızı bu sene de sadece Ankara’nın en yetenekli öğrencilerine açtık. Ankara’nın her köşesinden başvuran öğrenciler arasından sadece en zeki, en akıllı ve en başarılılarının girebildiği okulumuz kesinlikle bölgesinde ki en elit eğitimi veren okul. Ama okulumuz Ankara’nın en elit okulu olduğu halde Etimesgut dershane fiyatları düşünülür ise ayrıca Ankara’nın en uygun fiyatlı okullarından da biridir. Düşük fiyatlarımızın üstüne her sene düzenlediğimiz bursluluk sınavlarımız ile de Ankara’nın bütün sosyo-ekonomik tabanlarından zeki öğrencilerine aramızda bulunma şansını vermekteyiz. Sizi ve evlatlarınızı da bir sonraki bursluluk sınavında görmek isteriz.

Etimesgut Dershaneler

Okulumuz en uygun Etimesgut dershane fiyatları ile ilgi gördüğü gibi benzersiz eğitim sistemi ile de ilgi görmektedir. Sıradan akademik derslerin yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yirmi beşten fazla ek dersi ile Türkiye’nin en özel müfredatlarından birine sahiptir. Öğrencilerimizin zihinsel gelişimlerini ilgilerinin olduğu alanlar üstünden geliştiren sistemimiz başarımızın en büyük nedenlerinden biridir. YKS, TYT veya AYT gibi sınavlarda her sene full puan alan öğrencilerimizin en büyük başarı kaynağı kurduğumuz bu özel sınav sistemidir. Son teknoloji ders anlatım araçlarıyla dolu olan sınıflarımızdan öğrencilerimizin kişiliklerini geliştiren sosyal projelerimize, 100’ü aşkın geniş öğretmen kadromuzdan doğrucu eğitim ilkelerimize kadar okulumuzda bulunan her şey öğrencimizin başarısını arttırmak için özel olarak geliştirilmiştir.

Etimesgut’un Uygun Fiyatlı Dershanesi

En düşük Etimesgut dershane fiyatları hangi okula aittir sorusunun cevabı tabi ki de Kariyer Koleji olacaktır. Eğitim ve öğretim de eşit fırsatlar ilkesine inanan okulumuz bu yüzden her sene fiyatlarını olabilecek en düşük seviyede tutmakta. Diğer özel okulların aksine Kariyer Koleji’nde öğrenciler birer müşteri değil birer evlat olarak görülmektedir. Bu sevgi ve içtenlik ise bir süre sonra öğrencilerimizin okulu ikinci bir evleri gibi görmelerine yardımcı olmaktadır. Okula severek ve isteyerek gelen öğrencilerimizin bu sayede akademik başarılarında da büyük artışlar yaşanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Dershaneler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

 

 

Çakırlar Özel Okullar

Ocak 15, 2019

Ankara’da özel okul denilince ilk akla gelen seçenek, Çakırlar özel okullar olarak önümüzdeki öğretim yılında sizleri de aramızda görmek isteriz. Başta Çakırlar ilçesi olmak üzere bütün Ankara’da kurulduğu günden bu yana en iyi özel okullar arasında sayılan okulumuz, sunduğu sayısız imkanla şehrimizin en prestijli eğitim kurumlarından biridir. Gerek mükemmele yakın eğitim sistemi gerek sen teknoloji ile donatılmış modern derslikleri gerekse Ankara’nın her tarafından kolay ulaşımı ile Çakırlar özel okullar bir sonraki eğitim ve öğretim döneminde çocuğunuz için kesinlikle en doğru okul.

Çakırlar’ın En Köklü Özel Okulu

Okulumuz 1500’i aşkın Ankara’nın en zeki öğrencilerinden oluşan okul mevcudu ile şehrimizin sadece en zeki, en prestijli öğrencilerinin katılabildiği bir eğitim kurumu. Bu öğrencilerimize ise eğitimlerinde sadece Ankara’nın değil bütün Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden oluşan 100’ü aşkın personelimiz eşlik ediyor. Her öğrencimizin isteklerine, ihtiyaçlarına özel olarak cevap veren okul müfredatımız ise Milli Eğitim Bakanlığı tarafından özel olarak onaylanmış bir müfredat. Çakırlar özel okullar olarak ders programlarımız öğrencilerimizi sadece daha iyi bir öğrenci yapmak için hazırlanmayıp onları hayatta çok daha başarılı, sosyal, aktif birer bireye dönüştürmek için tasarlandı. Müfredatımızda ki alanlarının en iyi öğretmenleri tarafından verilen derslerimizden bazı örnekler ise tiyatro, bale, drama, robotik kodlama ve yazılım, müzik, okçuluk, yüzme olarak sayılabilir.

Çakırlar’da ki En İyi Özel Okul

Ama Çakırlar özel okullar olarak bizleri şehrimizin en köklü, en çok tercih edilen özel okulu yapan özelliğimiz tabi ki de değişmez ilkelerimizdir. Bize emanet edilen her bir çocuğumuza başarılı bir insan olma eğitiminin yanında iyi, saygılı, doğa dostu, adil olmak gibi onları çok daha iyi bir insan yapacak erdemleri aşılıyoruz. Bu erdemleri ise eğitim sistemimizi, ülkemizin baş öğretmeni olan Atatürk’ün değerlerine uygun hazırlayarak öğrencilerimize aktarıyoruz. Kısacası Çakırlar özel okullar olarak bir eğitim kurumundan daha fazlası olup, öğrencilerimizi kendi evlatlarımız gibi seviyoruz. Onlara hayat ile ilgili her türlü gerekli eğitimi verdiğimiz ikinci bir yuva sağlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yaşamkent Bursluluk Sınavı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

 

 

Etimesgut Dershaneler

Şubat 13, 2019

 

 

Etimesgut dershaneler listesinin en başında bu sene de KariyerKoleji bulunmakta. Ankara’nın en köklü eğitim kurumu olan okulumuz her sene olduğu gibi bu eğitim döneminde de Ankara’nın en çok tercih edilen eğitim kurumu olmayı başardı. 1995 yılında kurulduğundan beri düzenli olarak bu ünvanı hak eden kurumumuz yakın gelecekte de başarılı çizgisinden sapmamaya kararlı. Son teknoloji okullarımız, sosyal projelerimiz, uzman öğretmenlerimiz ve ilkelerimiz ile her geçen gün sizlerle birlikte gelişip büyümeye devam ediyoruz.

Etimesgut’ta Dershane

Okulumuz öğrencilerine tanıdığı imkanları ile Etimesgut dershaneler denilince ilk akla gelen isim olmayı başarmıştır. Geniş ve bir o kadar da detaylı sosyal imkanları, projeleri ve modern eğitim anlayışıyla her eğitim döneminde Ankara’nın en başarılı okullarından biri olmakta. Gerek normal eğitim müfredatına ek olarak koyduğu 25’in üstünde dersle gerekse öğrencilerine sunduğu teknolojik imkanlarıyla öğrencilerine %100 başarı garantisi vermekte. Kurumumuz bununda ötesine geçerek öğrencilerine yüzde yüz akademik başarı garantisi vermekle kalmayıp onları hayatta başarılı birer bireye yetiştirme sözü vermekte. Bunu ise öğrencilerimizi ana okulu seviyesinden beri ülkemizin kurucusu Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının ışığında yetiştirerek yapmaktayız. Öğrencilerimiz ilkeli eğitimimiz sayesinde bizleri üniversite hayatı için bıraktıklarında çoktan toplumda parmakla gösterilecek, örnek birer birey oluyorlar. Kısacası bize emanet edilen çocuklarımızın sadece eğitim hayatlarına değil kalplerine dokunuyoruz.

Etimesgut’un Dershaneleri

Okulumuzun Etimesgut dershaneler listesinde ki en iyi eğitim veren kurum olmasının mimari tabi ki de öğretmenlerimizdir. Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden oluşan uzman eğitim kadromuz, hem öğretmenlik hem de çocuk psikolojisi üstünde ki yetkin eğitimleriyle okulumuza her sene büyük başarılar sağlamaktadır. YKS, TYT ve AYT sınavlarının her biri için ayrı ayrı eğitimlere, seminerlere katılan hocalarımız kesinlikle öğrencileri için en iyi eğitimi vermektedirler. Branşlarının en iyileri arasından seçilen öğretim kadromuz böylece öğrencilerimizin girecekleri her sınav için ayrı ayrı ders ve çalışma programları hazırlayabilmektedir. Bu sayede okulumuz her sene Türkiye çapında yapılan sınavlarda düzenli olarak dereceye giren öğrenciler çıkarabilmektedir. Derecelere alıştığımız okulumuzda sizleri de görmek isteriz.

Bir önceki yazımız olan Bağlıca Dershane başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

 

Bağlıca Dershane

Şubat 9, 2019

 

Bağlıca Dershane, 1995 yılında Ankara Bağlıca’da özel bir eğitim kurumu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Uzun yıllardır eğitim alanında kendini geliştirmekte ve büyümektedir. Sahip olduğu öğretmen kadrosu ve eğitim anlayışı ile birlikte öğrenciler ile buluşmaktadır. Öğrencilerin kendilerini konforlu hissetmelerini hedefleyen kurum, merkezi sınav sistemleri konusunda oldukça deneyimlidir. Öğrencileri sınavlara hazırlamayı amaçlayan kurum, onlara akademik anlamda geniş bilgi kazandırmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda, okul derslerinde de yardımcı olmaktadır.

Aileler ile etkin iletişim kurmayı amaçlayan kurum, düzenli olarak toplantılar düzenleyerek aileleri çocuklarının durumu hakkında bilgilendirmektedir.

Bağlıca Dershanesi Bursluluk Sınavı Hakkında

Bağlıca Dershane, ekonomik durumu yeterli olmayan ailelerin çok yakından ilgilendiği bursluluk sınavları düzenlemektedir. Bursluluk sınavları, başarılı öğrencileri ödüllendirme ve ekonomik durumu uygun olmayan öğrencilere kaliteli eğitim verebilme amacı ile düzenlenmektedir. Bağlıca Dershane bursluluk sınavı kuralları aşağıda listelenmiştir.

 • Bursluluk sınavına girecek öğrencilerin nüfus cüzdanları mutlaka yanlarında olmalıdır.
 • Sınava girecek öğrencilerin sınavın başlangıç saatinden en az yarım saat önce sınav yerinde bulunmaları gerekmektedir.
 • Sınava cep telefonu ile girmek kesinlikle yasaktır.
 • Öğrenciler sınav salonuna yalnızca kalem, silgi, kalemtıraş, mendil ve su ile girebilmektedir.
 • Öğrencilerin sınav süresince tuvalete gitmeleri yasaktır.
 • Sınava giren öğrenciler, sınavın ilk ve son 15 dakikası sınav salonundan ayrılamazlar.
 • Öğrenciler, kendilerine verilen sınav kitapçıklarına isim ve soyismi yazmalıdır. Sınav sonunda, kitapçık ve optik form sınav görevlisine teslim etmelidir.
 • Sınav süresi boyunca kopya çeken ya da kopya girişiminde bulunan öğrencilerin sınavı iptal edilir.
 • Sınav kuralarına uymak zorunludur. Kurallara uymayan öğrencilerin sınavları gereksiz sayılır.

Bağlıca Dershanesi Sosyal Etkinlikleri Hakkında

Bağlıca Dershane, öğrencileri için pek çok farklı sosyal etkinlik düzenlemektedir. Düzenlenen sosyal etkinlikler tüm öğrencilerin katılımına açıktır. Öğrencilerin ve öğretmenlerin bir araya geldiği bu etkinlikler sırasında ilişkilerin iyileşmesi ve öğrencilerin motivasyonunun artması amaçlanmaktadır. Buna ek olarak, öğrencilerin kişisel gelişimlerinin tamamlanması konusunda da danışmanlık hizmeti verilmektedir. Yaşam koçu olarak da adlandırılan bu kişiler öğrencilerin gelecek planlamasında ve meslek seçiminde etkin rol almaktadır

Bir önceki yazımız olan Etimesgut dershaneleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

Etimesgut dershaneleri

Şubat 8, 2019

 

Etimesgut dershaneleri arasında ilk sıralarda yer alan Kariyer Koleji; kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi düzeyindeki öğrencilere eğitim vermektedir. Çocukları için iyi bir eğitim hayatı planlayan aileler, Etimesgut bölgesinde yer alan dershaneler arasında en çok Kariyer Koleji’ni tercih etmektedir. Ekonomik durumu eğitim masraflarını karşılamaya yeterli olmayan aileler için erken kayıt fırsatları bulunmaktadır. Ayrıca, başarılı öğrencilerin eğitim ücreti ödemeden okuyabilmeleri için bursluluk sınavları düzenlenmektedir.

Kariyer Koleji, dershanelerin kapanmasının ardından merkezi sınavlara hazırlanan öğrencilerin sınava hazırlık sürecindeki en büyük yardımcılarından bir tanesi olmuştur. YKS, TYT ve AYT gibi sınavlarda büyük başarılar elde eden kurum, öğrencilerin gelecek planlarını oluşturabilmeleri konusunda da yardımcı olmaktadır. Öğrencilere sağladığı danışmanlık hizmeti sayesinde de çok tercih edilen bir kurum haline gelmiştir.

Etimesgut Bölgesi ve Eğitim

Kariyer Koleji, Etimesgut bölgesinde eğitim veren bir kurumdur. Etimesgut Dershaneler bölgesi, pek çok özel okulu içinde barındırmaktadır. Öğrencileri öncelikle sosyal hayata hazırlamayı hedefleyen kurum, aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan müfredatı ile akademik anlamda da kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Bunu yaparken de öğrencilere kendi evlerindeymiş gibi hissettirmeyi amaçlamaktadır. Ev samimiyeti düzeyinde eğitimler ile hizmetlerine devam etmektedir. Tam donanımlı derslikler ile öğrencilere evlerinde gibi hissettirebilmeyi başarmaktadır.

Sahip olduğu donanımlı ve deneyimli öğretmen kadrosu ile öğrencileri başarıya taşımakta olan kurum, öğretmen – öğrenci ilişkisini de önenmseyerek iyi ilişkiler kurulmasını amaçlamaktadır. Bu sayede, öğrencilerin okula bağlılıklarının artacağı inancı vardır.

Etimesgut Dershaneler Sosyal Etkinlikleri

Etimesgut Dershaneler bölgesi, pek çok özel okulun yarış halinde olduğu bir bölgedir. Dershaneler, öğrencilere sundukları eğitimin kalitesi ile yarışırlarken aynı zamanda öğrencilere sağladıkları sosyal etkinlikler ile de yarışabilmektedir. Kariyer Koleji, öğrencileri için; spor, sanat, bilim gibi pek çok alanda aktif olarak çalışabilme imkanı tanımaktadır. Öğrenciler, kurum tarafından düzenlenen sosyal etkinliklere katılabildikleri gibi aynı zamanda kurum tarafından zorunlu tutulan sosyal etkinlik derslerine de katılabilmektedir.

Etimesgut Dershaneler, sosyal etkinlik konusunda oldukça zengindir. Robotik kodlama ve yazılım, radyo spikerliği ve diksiyon, yüzme, modern danslar, halk dansları, drama, satranç, basketbol, voleybol, futbol, karete gibi çeşitli sosyal etkinliklere rastlamak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Dershanesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Etimesgut Dershanesi

Şubat 5, 2019

 

Etimesgut dershanesi, Etimesgut bölgesinde yer alan dershaneler arasında ilk sıralardadır. Etimesgut bölgesinde yer alan dershaneler arasında en çok tercih edilen özel eğitim kurumu Kariyer Koleji’dir. Çocuklarının kaliteli bir eğitim alması için plan yapan aileler Etimesgut dershanesini tercih etmektedir. Merkezi olarak düzenlenen sınavlarda büyük başarı elde eden Etimesgut dershanesi, öğrencilere sistematik çalışma alışkanlığı kazandırarak sınava hazırlık sürecinde onlara destek olmaktadır. Yalnızca öğrencilere değil, aynı zamanda ailelere de sınava hazırlık sürecinde destek olmayı başarabilmektedir. Sık sık düzenlenen veli toplantıları ve eğitimler sayesinde veliler ile yakın iletişim kurulabilmektedir.

Etimesgut dershanesi, merkezi sınavlara hazırlanan öğrencilere akademik anlamda destek olmaktadır. Sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin en büyük yardımcısı haline gelen kurum; YKS, TYT ve AYT gibi sınavlar için farklı eğitim programları bulundurmaktadır. Hazırladığı programlar sayesinde öğrencileri planlı bir çalışmaya tabi tutmaktadır. Öğrencilerin kariyer planlarına da katkı sağlamakta ve onlara yaşam koçluğu yapmaktadır. Öğrencilere sağladığı danışmanlık hizmeti, çok sayıda talep görmesine sebep olmuştur.

Etimesgut Dershanesi ve Eğitimi Hakkında

Etimesgut Dershanesi, öğrencilere rahat bir eğitim ortamı sağlamayı amaçlamaktadır. Kendilerini evlerinde hisseden öğrencilerin sınavlarda daha başarılı olduğuna inanılmaktadır. Buna ek olarak, dershanede bulunan deneyimli ve bilgili öğretmenler de öğrencilerin başarısında oldukça etkilidir. Öğrenciler ile iyi iletişim kurmayı amaçlayan öğretmenler, onları hem akademik hem de sosyal hayata hazırlamayı amaçlamaktadır.

Eğitim kalitesi oldukça yüksek olan kurum, öğrencilere sık sık deneme sınavları yaparak onları psikolojik olarak da sınava hazırlamayı planlamaktadır. Öğrencilerin sıklıkla kendilerini denemesi, hatalarını görmesine ve kendilerini tanımasına yardımcı olmaktadır. Düzenlenen deneme sınavlarının sonuçları öğretmen eşliğinde incelenerek eksikler tamamlanmaktadır.

Etimesgut Dershanesi Sosyal Etkinlikleri Hakkında

Etimesgut Dersanesi, öğrenciler için pek çok sosyal etkinlik düzenlemektedir. Bunların büyük bir çoğunluğunu üniversite gezileri oluşturmaktadır. Öğrencilerin üniversite gezilerine katılmaları, motivasyonu arttıran bir durumdur. Etimesgut Dershanesi de kurum olarak öğrencilerin motivasyonunu üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Üniversite gezilerine ek olarak düzenlenen kahvaltı, piknik, hızlı okuma kursları gibi etkinlikler de oldukça yararlı olmaktadır. Böylece öğrenciler kendi aralarında da iletişim kurabilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Dershane başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

Etimesgut Dershane

Şubat 4, 2019

 

 

Ankara’nın en iyi eğitim kurumu olan Kariyer Koleji, Etimesgut dershane denilince de ilk akla gelen isim oluyor. YKS, TYT, AYT gibi her sene öğrencileri zorlayan birçok sınavda eriştiğimiz yüksek dereceler ile de bizlere bahşedilen bu büyük ünvanları başarıyla taşıdığımıza inanıyoruz. Övünçle bahsettiğimiz başarımıza ise yıllarca verdiğimiz emeklerimiz ile ulaşmış bulunmaktayız. 1995 yılında öğrencilere kapılarını ilk kez açan kurumumuz hala ilk günkü eğitim alevini içinde bulundurmaktadır. Sönmeyen eğitim aşkımız, öğrencilerimize sunduğumuz diğer sayısız imkanlarımız ile birleşince doğal olarak Ankara’nın en çok tercih edilen, en özel eğitim kurumu olmaktayız.

Etimesgut’taki En İyi Dershane

Peki Etimesgut dershane olarak bizleri özel kılan özelliklerimiz nelerdir. Tabi ki de bizi diğer okullardan ayıran en büyük özelliğimiz öğretmen kadromuzdur. Yüzü aşkın öğretmenimizin bin yılı aşkın toplan öğretim yılı deneyimi kesinlikle öğrencilerimizin başarıya ulaşmasında ki ilk adımlarıdır. Öğretmenlerimiz alanlarının en başarılı öğretmenleri arasından seçildikleri gibi öğrenci psikolojisi hakkında detaylı eğitimlere tabii tutulmaktadırlar. Böylelikle öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz arasında başka hiçbir okulda bulamayacağınız bir bağ oluşmaktadır. Okulumuz öğrencilerimize ikinci bir ev, öğretmenlerimiz ise ikinci bir aile olmaktadır. Kısacası öğrencilerimizin daha iyi bir YKS, TYT, AYT puanı almaları için gerekli bütün sosyal ve psikolojik imkanlar okulumuzda özenle yaratılmaktadır.

Etimesgut’un En Çok Tercih Edilen Dershanesi

Okulumuz başarılı bir eğitmen kadrosu, özenle yaratılmış bir müfredat, teknolojik olarak benzersiz sınıflara ek olarak başka hiçbir okulda bulamayacağınız özel bir imkan daha sunmaktadır. O imkan öğrencilerimizin kişiliklerine sunduğumuz özel katkımızdır. Etimesgut dershane olarak her sene en çok tercih edilen kurum olmak tabi ki de sadece akademik eğitimde başarı ile olmuyor. Okulumuzda öğrencilerimize akademik hayatlarında işe yarayacak bilgileri öğrettiğimiz gibi ülkemizin baş öğretmeni Atatürk’ün ilkelerini de öğretmekteyiz. Uzun lafın kısası okulumuzda hedefimiz öğrencilerimize muasır medeniyetler seviyesine uygun bir eğitim vermektir. Bu yüzden bizimle geçirecekleri eğitim süresi boyunca öğrencilerimize Atatürk’ün ilke ve inkılapları ışığında eğitim veririz. Sonuç olarak da toplumun en üst basamaklarına gelen bireyler yetiştirmiş oluruz.

Bir önceki yazımız olan Sincan Fatih Kolejleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

Sincan Fatih Kolejleri

Ocak 30, 2019

 

 

Ankara’nın parmakla gösterilen koleji Sincan Fatih kolejleri her sene olduğu gibi bu öğretim yılında da öğrencilerini başarıyla buluşturmaya devam ediyor. 1995 yılında kurulduğumuzdan beri bizlere emanet edilen bütün öğrencilerimizi, her zaman istedikleri akademik başarıya ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar hiçbir öğrencisini başarıya ulaştırmamış sayılı kolejler arasında olan okulumuz bu sayede sadece Sincan Fatih’in değil bütün Türkiye’nin en kaliteli eğitim kurumlarından biri olmaya hak kazanıyor.

Sincan’ın En iyi Koleji

Sincan Fatih kolejleri olarak bu başarıyı elbette öğrencilerimizi anlayarak elde edebiliyoruz. Öğrencilerimizin hayattan neler istediklerini, zevklerini, ilgilerini belirleyerek adeta onların ihtiyaçlarına göre özel olarak şekillendirilmiş müfredatımız ile onlara okulu sevdiriyoruz. Akademik başarının okulu sevmekten geçtiğini inandığımız okulumuzda bu sevgiyi ise Milli Eğitim Bakanlığı onaylı müfredat listemiz ile başarmaktayız. Deneyimli öğretmenler ve işlerinin uzmanı psikoloji danışmanları ile birlikte hazırladığımı müfredatımız da her öğrencinin ihtiyaçlarını, zevklerini karşılayacak dersler bulunmakta. Özel olarak hazırlanmış listemizde ister kültürel alanlarda, ister bilimsel alanlarda, ister sanatsal alanlarda ilgisi olan bütün öğrencilerimizin zevkle katılabileceği dersler bulunmakta. Örneğin; kültürel derslerle ilgilenen öğrencilerimiz için halk dansları, modern danslar, bale, drama gibi dersler bulunuyor, bilimsel alanlarla ilgilenen öğrencilerimiz için robotik kodlama ve yazılım, bilgisayar, bilim atölyesi, satranç gibi dersler bulunuyor, sanata ilgi duyan öğrencilerimiz için ise tiyatro, resim, müzik, radyo ve televizyon derslerimiz bulunmakta. Zengin ders sistemimize eşlik eden, her sene bakımları düzenli olarak yapılan teknolojik dersliklerimiz ve atölyelerimiz ise öğrencilerimize hak ettikleri dersleri alma imkanını sunuyor.

Sincan’ın En Köklü Koleji

Tabi ki de yıllardan beri süregelen başarımızın en büyük mimarları seçkin öğretmen kadromuzdur. Sincan Fatih kolejleri olarak kurulduğumuz ilk günden beri sadece alanlarının en iyisi öğretmenler ile çalışma prensibimizi koruyarak bugünlere geldiğimizi belirtmeliyiz. Kendi evlatlarımız gibi gördüğümüz öğrencilerimize sadece eğitimciliğe yıllarını vermiş, deneyimli öğretmenlerin engin tecrübeleriyle ders vermelerine izin veriyoruz. Böylece öğrencilerimizi ülkemizin ulu önderi Atatürk’ün eğitim konusunda çizdiği parlak yolda eğitebiliyoruz. Onları ülkemize hayırlı birer parlak genç olarak kolejimizden mezun ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sincan Fatih Liseleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

Sincan Fatih Liseleri

Ocak 30, 2019

 

Ankara’mızın güzel insanları tarafından en çok tercih edilen lisesi Sincan Fatih liseleri başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Her sene üniversite sınavında derece üstüne derece yapan öğrencilerimiz ve katıldıkları yarışmalarda, turnuvalarda birincilikler elde eden okul takımlarımız bizleri önümüzdeki senelerde de gururlandırmaya devam edeceğe benziyor. Eğer bu başarılı öğrenci listesinde sizin de çocuğunuzun adının yazmasını istiyorsanız acele etmelisiniz. Çünkü teknolojik ders imkanlarıyla hazırlanmış sınıflarımız, özgün eğitim sistemimiz, başarılı kadromuz ve yılmayan ilkelerimiz sayesinde her öğretim döneminde kontenjanlarımız sadece saatler içerisinde dolmakta.

Sincan Fatih’in En Çok Tercih Edilen Lisesi

1995’te ki kuruluşumuzdan beri bizleri sadece Sincan Fatih’in değil Ankara’nın en çok tercih edilen lisesi yapan özelliğimiz kesinlikle Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan müfredatımız olmalıdır. Uzman psikologların deneyimli öğretmen kadrosu ile ortaklaşa hazırladığı müfredatımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından özel olarak onaylanmıştır. Her öğrencinin istediği bir dersi bulabileceği, kişiliklerini ve karakterlerini geliştirmelerine yardımcı olacak derslerin olduğu, onları sadece akademik olarak değil olgun birer birey olarak yetiştirmeyi amaçlayan müfredatımız Sincan Fatih liseleri olarak adeta bizim parlayan incimizdir. Müfredatımız sıradan akademik derslerin yanında kültürel, sportif, sanatsal ve bilimsel ek dersler ile zenginleştirilmiştir. Toplamda 25’in üstünde ek dersimiz bulunmaktadır. Bu dersler yüzme, drama, robotik kodlama ve yazılım, radyo ve televizyon spikerliği ve diksiyon, okçuluk, tiyatro, resim, paten, satranç, bilim atölyesi, bale, modern danslar, zeka oyunları ve burada saymadığımız birçok seçeneklere sahiptir.

Sincan’ın En İyi Lisesi

Sincan Fatih liseleri olarak sadece iyi bir müfredatın öğrencilerimize başarıyı getirmeyeceğini farkındayız. Bu yüzden sevgili öğrencilerimiz için Ankara’nın en iyi eğitimci kadrolarından birini bir araya getirdik. 1000’i aşkın öğrencimiz için 100’den fazla alanlarının en iyi öğretmenlerinden oluşan bizlere gurur veren bir öğretim kadrosuna sahip olduğumuzu söylemeliyiz. Bütün öğretmenlerimiz uzun yıllar eğitim deneyimine sahip eğitimciler arasından seçilip öğretmen olmak için gerekli psikolojik eğitimlerden ve testlerden geçirilmiştir. Kısacası okulumuz sadece en iyi öğrencileri kabul edip sadece en iyi öğretmenler ile en iyi müfredatı kullanarak eğitim vermektedir. Bu sayede Sincan Fatih’in en çok tercih edilen lisesi olmayı başardık.

Bir önceki yazımız olan Sincan Fatih Özel Okullar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

 

Sincan Fatih Özel Okullar

Ocak 30, 2019

 

 

1995’te başladığı eğitimcilik serüvenine bugün Ankara’nın en iyi özel okulu olarak devam eden Sincan Fatih özel okullar, yeni öğretim yılında da kapılarını Ankara’nın en iyi öğrencilerine açıyor. Özel okul isminin hakkını veren öğretim kurumumuz son teknolojik donanımlara sahip sınıfları, atölyeleri, spor salonları ile Türkiye’nin en iyi müfredatlarından birine sahiptir. Tabi ki de derslerimizin hepsinin ülkemizin en seçkin öğretmenleri tarafından verildiğini söylememize gerek bile olmadığını düşünüyoruz. 15 yıla yaklaşan okul deneyimimiz bu özel imkanlar ile birleşince gururla söyleyebiliyoruz ki Ankara’nın en iyi özel okulları arasına ismimizi kolayca yazdırabildik.

Sincan Fatih’in En Çok Tercih Edilen Özel Okulu

Sincan Fatih özel okullar denilince insanların aklına başarı kavramının gelmesi kesinlikle seçkin müfredatımızdan kaynaklanmaktadır. Yıllar yılı edindiğimiz eğitim deneyimimiz ve uzman psikologların yardımı ile geliştirdiğimiz sistemimizde öğrencilerimizin akademiksel olarak başarıya ulaşmasını sağladığımız gibi ruhsal, kişiliksel olarak da doyuma ulaşmalarını sağlıyoruz. Yani Millî Eğitim Bakanlığı onaylı müfredatımız ile her öğrencimizin ilgisini çeken, hobilerine hitap eden, merak ettiği doyurucu konuları ders olarak işliyoruz. Evladınız sanatla ilgileniyor ise drama, tiyatro, müzik gibi derslerimizle okuluna hevesle geliyor. Eğer sporla ilgilenen bir öğrencimiz var ise basketbol, futbol, okçuluk, yüzme, jimnastik gibi derslerle okula ilgisini sağlıyoruz. Yirmi beşten fazla ek dersimiz ile bütün öğrencilerimiz için okulumuzu adeta ikinci bir ev haline getirmemiz kesinlikle bizleri başarıya götüren etkenlerin başında yer alıyor.

Sincan’ın Parmakla Gösterilen Özel Okulu

Bizleri diğer özel okullardan farklı kılan en büyük özelliğimiz ise derinden inandığımız ilke ve anlayışlarımız olmalıdır. Sincan Fatih özel okullar olarak eğitimin sadece akademik başarıdan ibaret olmadığını biliyoruz. Bu sebeple okullarımızda öğrencilerimize sadece akademik bilgiler vermek yerine onlara başarılı, seçkin birer insan olmaları için gerekli ilkeleri de öğretiyoruz. İlkelerimizi ise tabi ki de ülkemizin baş öğretmeni olan Atatürk’ün belirlediği eğitimsel ilkelerden almaktayız. Atatürk’ün bizler için çizdiği yolu takip ederek bizlere emanet edilen öğrencilerimizi sadece akademiksel bir başarıya götürmüyoruz. Onları hayatta karşılaşabilecekleri her türlü duruma, soruna karşı hazırlıyoruz. Eğer sizlerde çocuklarınızın daha iyi bir hayatta şansları olmalarını isterseniz sizleri de okulumuza bir çay içip, okulumuz hakkında konuşmaya davet etmek isteriz.

Bir önceki yazımız olan Çakırlar Kolej başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

Çakırlar Özel Liseler

Ocak 30, 2019

 

 

Çakırlar Özel Liseler, Ankara’nın en çok talep gören özel liselerinden bir tanesidir. Öğrencileri merkezi sınavlara hazırlayan, bunu yaparken de öğrencilerin sosyal yönlerini de geliştirmeye çalışan bir kurum olarak hizmet vermektedir. Sahip olduğu teknolojik imkanlar ile öğrencilere son derece kaliteli bir eğitim imkanı sunmaktadır. Tecrübeli öğretmen kadrosu, derslerde kullanılan kaynakları ve yüksek donanımlı derslikleri ile öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda, öğrencilerin okul ile olan ilişkilerini de güçlendirmeyi amaçlayan kurum, pek çok sosyal aktivite düzenlemekte ve bu aktiviteleri müfredata eklemektedir.

Çakırlar Özel Liseler, Çakırlar ilçesindeki en köklü özel liselerden bir tanesidir. Neredeyse tamamı başarılı öğrencilerden oluşan öğrenci kadrosu ile her yıl merkezi sınavlarda iyi derecede başarı elde etmektedir.

Çakırlar Özel Anadolu Lisesi

Çakırlar Özel Liseler, Anadolu Lisesi eğitimi vermektedir. Başarılı öğrencilerin girebildiği bu okul, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olan müfredatı kullanarak merkezi sınavlarda başarıyı yakalayan öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Lise düzeyindeki öğrenciler ile çalışan kurum, onları sınavlara hazırlarken aynı zamanda iyi birer vatandaş olmaları için de desteklemektedir.

Çakırlar Özel Liseler, anaokulundan aldığı çocukları ilkokul, ortaokul ve ardından lise eğitimi ile hayata hazırlamayı planlayan bir kurumdur. Bünyesine sonradan katılan öğrencileri de diğer öğrencilerin seviyesine getirmektedir.

Çakırlar Özel Liseler, öğrencilerine iki farklı yabancı dil eğitimi vermektedir. Bunlar; İngilizce ve Almanca’dır. Kurum, mezun olacak öğrencilerin iyi düzeyde İngilizce konuşabilmesini ve günlük konuşmaları yapabileceği düzeyde ikinci yabancı dil konuşabilmesini hedeflemektedir.

Çakırlar Özel Liseler Sosyal Etkinlikleri

Çakırlar Özel Liseler, öğrencilerinin sosyal birer bireyler olmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple, her öğrenci yıl boyunca en az bir sosyal etkinlik kulubüne üye olmaktadır. Öğrencilerin sosyal aktivitelere katılması ya da kulüp çalışmalarına katılması oldukça önemlidir. Aynı zamanda, okul bünyesinde pek çok bilimsel, sanatsal, sportif, teknolojik ya da kültürel etkinlik de düzenlenmektedir. Öğrencilerin bu gibi yönlerini geliştirmelerini sağlayacak dersler, projeler ve seminerler yapılarak onların bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Böylece hem akademik alanda hem de sosyal alanda başarılı nesiller yetiştirilmiş olunacaktır.

Bir önceki yazımız olan Batıkent Kolejleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

Batıkent Kolejleri

Ocak 26, 2019

Batıkent kolejleri arasında bulunan kurumumuz, adımızdan da anlaşılacağı üzere, Ankara’nın Batıkent bölgesinde bulunmaktadır. Öğrencilerin başarılı olması ve geleceklerinin aydınlık olması için atılacak olan ilk adım, doğru bir okul tercihi ile mümkündür. Bizler de Batıkent bölgesinin en çok tercih edilen okullarından biri olarak, öğrencilerimizin, daha başarılı bir eğitim hayatı geçirmesi için, alanında son derece başarılı olan eğitmenlerle beraber çalıştığımızı belirtmek istiyoruz.Öğrencilerin büyük bir kısmı, okulu çok fazla sevmemekle beraber, okula gitmekten çekinirler. Çünkü orada kendilerini güvende hissedemeyeceklerini düşünürler. Ancak kurumumuz, öğrencilerin başarılı olması ve kendilerini evlerinde hissetmesi için son derece profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Kurumumuzun öğrencileri için yapacağı hiçbir şey bulunmamaktadır!

Batıkent Bölgesinde Profesyonel Kolejler

Batıkent kolejleri noktasında neden velilerin bu kolejleri tercih etmesi gerektiğini açıklamak istiyoruz:

 • Bizler, her zaman öğrencilerimizin başarılı olmasını istiyoruz. Bu noktada da alanında son derece başarılı olan öğretmenlerimiz ile beraber çalışıyoruz!
 • Bütün olaylara eleştirel bir bakış açısı ile yaklaşıyoruz. Bunu öğrencilerimize de aşılıyoruz ki, her duyduğuna her gördüğüne inanmasınlar. Daima sorgulamayı öğrensinler.
 • Hoşgörülü olarak öğrencilerimize yaklaşıyoruz. Aynı şekilde bunu da öğrencilerimize yansıtıyoruz.
 • Toplumsal kurallarımızı, etik değerlerimizi ve ahlaki noktalarımızı öğrencilerimize aktarıyoruz.
 • Ailemizi, vatanımızı, ülkemizi, çevremizi sevmeyi öğretiyoruz.
 • Adil olmanın ne kadar önemli olduğunu vurguluyor ve bu şekilde olmak için de öğrencilerimizi sürekli olarak destekliyoruz.

Bu noktada bizleri tercih etmeniz için birçok sebep bulunmaktadır. Bizlerden daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim aracı olarak telefon numaralarımızı ya da mail adreslerimizi kullanabilirsiniz.

Batıkent’te Kolejler

Batıkent kolejleri noktasında eğer araştırma yapıyorsanız, karşınıza ilk olarak bizim kurumumuz çıkacaktır. Öğrencilerine her zaman sayısız imkânı bir arada sunan kurumumuz, çocuklarınız için en iyisini istemekte ve onlar için her zaman en iyisini sunmaktadır.

Ankara’nın Batıkent bölgesinde daha iyi bir okul bulamayacağınızın altını çizmek istiyoruz. Bütün eğitim aşamalarında öğrencilerin yanında olarak onları destekliyoruz. Uzun yıllardan beri bu iş içerisinde olan kurumumuz, sizleri ve çocuklarınızı da arasında görmek istiyor! Öğrencilerin başarılı olmaları ve geleceklerini garanti altına almaları için yapamayacağımız hiçbir şey yok!

Bir önceki yazımız olan Batıkent Özel Okullar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

Batıkent Özel Okullar

Ocak 26, 2019

 

 

Eğer sizler de çocuklarınızın iyi bir eğitim almasını önemsiyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Ankara’nın Batıkent bölgesinde eğitim konusunda alanında oldukça fazla tercih edilen ve Batıkent özel okullar arasında bulunan kurumuz, öğrencilerin iyi bir eğitim almasını sağlamaktadır. Kalitemizle beraber sektör içerisinde kendimizi diğer okullardan açık ara farkla ayırdık. Öğrencilerimiz için her zaman en iyi teknolojiyi kullandığımızı belirtmek istiyoruz.

Batıkent Özel Okullar Hakkında

Onlara daha başarılı bir eğitim hayatı sunmak isteyen okulumuz, sizleri de arasında görmek istiyor. Her bilinçli ebeveyn iyi bir gelecek için, iyi bir okulun şart olduğunu bilmektedir. Bu noktada eğer okul araştırması yapıyorsanız, artık araştırmalarınıza son verebilirsiniz. Çünkü Batıkent özel okullar arasında bulunan kurumumuz, öğrencilerine daha başarılı bir eğitim hayatı sunacağını garanti etmektedir.

Bizler çocukların kreş eğitiminden başlayarak, iyi bir üniversite eğitimi alma yolundaki bütün süreçlerde onları yanındayız. Bütün eğitimleri bir arada verebilen kurumumuz en kaliteli eğitimlerini sizlere sunmaktadır. Kapasiteli ve geniş olan okulumuz Batıkent bölgesinin en çok tercih edilen okullarından bir tanesidir. Geniş, başarılı ve deneyimli olan eğitmen kadromuzla beraber, çocuklarınızın geleceğini şimdiden garanti altına alıyoruz. Çocuklarınızın iyi bir eğitim almasını istiyorsanız, bu noktada bizlere güvenebilirsiniz!

Batıkent Bölgesindeki Özel Okulumuz

Batıkent özel okullar noktasında kurumumuzun son derece başarılı bir yerde durduğunu belirtmek istiyoruz. Bizim kurumumuzla iletişime geçtikten sonra artık diğer eğitim kurumlarını eleyebilirsiniz. Çünkü sektör içerisinde bizlerden daha profesyonel, çocuklarınızı daha fazla düşünen bir kurum bulamayacaksınız. Öğrenciler ile her noktada ilgilenen uzman eğitmen kadromuz sayesinde, çocuklarınız şimdiden başarının kapısını araladı bile! Çocuklarınızın geleceğini önemsiyorsanız, bu noktada onlar için en doğru okulu tercih etmeniz gerekmektedir. Öğretmenlerimiz, çocuklarınızın başarılı olması için, sürekli olarak çalışmakta ve onlarla her konu ilgilenmektedir.

Çeşitli alanlarda çocuklarınıza başarılı eğitim sunan kurumuzun Pazar hariç, haftanın her günü hizmet vermektedir. Öğrencilerin nitelik bir eğitim almasını sağlayan kurumumuzda günde ortalama 9 ders gören öğrencilerimiz, sadece bugün değil, aynı zamanda da gelecekte de son derece başarılı olacaktır!

 

Bir önceki yazımız olan Çakırlar Özel Okullar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

Çakırlar Özel Okullar

Ocak 25, 2019

Ankara’da özel okul denilince ilk akla gelen seçenek, Çakırlar özel okullar olarak önümüzdeki öğretim yılında sizleri de aramızda görmek isteriz. Başta Çakırlar ilçesi olmak üzere bütün Ankara’da kurulduğu günden bu yana en iyi özel okullar arasında sayılan okulumuz, sunduğu sayısız imkanla şehrimizin en prestijli eğitim kurumlarından biridir. Gerek mükemmele yakın eğitim sistemi gerek sen teknoloji ile donatılmış modern derslikleri gerekse Ankara’nın her tarafından kolay ulaşımı ile Çakırlar özel okullar bir sonraki eğitim ve öğretim döneminde çocuğunuz için kesinlikle en doğru okul.

Çakırlar’ın En Köklü Özel Okulu

Okulumuz 1000’i aşkın Ankara’nın en zeki öğrencilerinden oluşan okul mevcudu ile şehrimizin sadece en zeki, en prestijli öğrencilerinin katılabildiği bir eğitim kurumu. Bu öğrencilerimize ise eğitimlerinde sadece Ankara’nın değil bütün Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden oluşan 100’ü aşkın personelimiz eşlik ediyor. Her öğrencimizin isteklerine, ihtiyaçlarına özel olarak cevap veren okul müfredatımız ise Milli Eğitim Bakanlığı tarafından özel olarak onaylanmış bir müfredat. Çakırlar özel okullar olarak ders programlarımız öğrencilerimizi sadece daha iyi bir öğrenci yapmak için hazırlanmayıp onları hayatta çok daha başarılı, sosyal, aktif birer bireye dönüştürmek için tasarlandı. Müfredatımızda ki alanlarının en iyi öğretmenleri tarafından verilen derslerimizden bazı örnekler ise tiyatro, bale, drama, robotik kodlama ve yazılım, müzik, okçuluk, yüzme olarak sayılabilir.

Çakırlar’da ki En İyi Özel Okul

Ama Çakırlar özel okullar olarak bizleri şehrimizin en köklü, en çok tercih edilen özel okulu yapan özelliğimiz tabi ki de değişmez ilkelerimizdir. Bize emanet edilen her bir çocuğumuza başarılı bir insan olma eğitiminin yanında iyi, saygılı, doğa dostu, adil olmak gibi onları çok daha iyi bir insan yapacak erdemleri aşılıyoruz. Bu erdemleri ise eğitim sistemimizi, ülkemizin baş öğretmeni olan Atatürk’ün değerlerine uygun hazırlayarak öğrencilerimize aktarıyoruz. Kısacası Çakırlar özel okullar olarak bir eğitim kurumundan daha fazlası olup, öğrencilerimizi kendi evlatlarımız gibi seviyoruz. Onlara hayat ile ilgili her türlü gerekli eğitimi verdiğimiz ikinci bir yuva sağlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yaşamkent Bursluluk Sınavı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

 

 

 

 

Yaşamkent Bursluluk Sınavı

Ocak 23, 2023

 

 

Kariyer Okulları kurulduğu 1995 yılından bugüne saygın ve üst düzey bir eğitim kurumu olup “Her çocuk kaliteli bir eğitimi hak eder” misyonu ile hareket etmektedir. Geniş kampüsleri, akademik başarının anahtarı olan öğretim metodları ve çok yönlü gelişime katkı sağlayan etkinlikleri ile Kariyer Okulları; her yıl bursluluk sınavı düzenleyerek maddi durumu yetersiz öğrencilere de bu imkanlardan yararlanma şansı sunmaktadır. 2024 yılında düzenlenecek Yaşamkent bursluluk sınavı ile öğrenciler Kariyer Okulları’nda başarı düzeyine bağlı olarak %100’e kadar çıkabilen burslar ile eğitim alma fırsatına sahip olacaktır.

Neden Kariyer Okulları?

Kariyer Okulları, Ankara’nın farklı lokasyonlarında pek çok şube ile hizmet veren bir eğitim kurumudur. Şubelerimizde bini aşkın öğrenci ve yüzün üzerinde personel bulunmaktadır. Başarı ivmemizin yükselişini korumak için mevcut okullarımızı sürekli geliştirmenin yanında yeni okullar açarak daha fazla öğrenciye kaliteli eğitim vermeyi amaçlamaktayız.Okullarımızda öğrenciler ile iletişimi kuvvetli, gelişime açık, alanında uzman eğitimciler barındırmaktayız. MEB’in belirlediği müfredatın yanında spor, sanat ve bilim alanlarını kapsayan 25 farklı dalda düzenlediğimiz aktiviteler ile öğrencilerimize katkı sağlamaktayız. Türk ve yabancı hocalar tarafından verilen yabancı dil eğitimimiz İngilizce ile sınırlı kalmayıp Rusça, Fransızca ve Almanca dillerini de içermektedir.Çağdaş, topluma yararlı ve donanımlı bireyler yetiştirme misyonuyla hareket eden Kariyer Okulları’nın sunduğu fırsatlardan, Yaşamkent bursluluk sınavı sayesinde her kesimden öğrenci yararlanabilir.

Yaşamkent Bursluluk Sınavı Hakkında Bilgi

2.sınıf düzeyinden başlayarak 11. sınıf düzeyine dek katılım koşullarına uyum sağlayan bütün öğrenciler bursluluk sınavımıza dahil olabilir. Resmi sitemizde bulunan formu doldurarak sınava kolaylıkla kayıt olabilirsiniz. Yine sitemizden giriş belgesini yazdırabilirsiniz. Sınav yerine giriş yapabilmek için öğrencinin giriş belgesi ve nüfus cüzdanına sahip olması zorunludur. Öğrenci, sınav saatinden en az yarım saat önce sınav yerinde hazır bulunmalıdır. Sınav saatinden sonra gelen adaylar sınava alınmayacaktır.

Yaşamkent bursluluk sınavı tarihleri aşağıda belirtildiği gibidir:

2, 3, 4, 5, 6, 7. sınıflar: 9-10 Şubat

8, 9, 10, 11. sınıflar: 9-10 Mart

Bursluluk sınavı hakkında detaylı bilgi edinmek için okullarımızın telefon numarası ya da e-posta adresi aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çayyolu Bursluluk Sınavı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

Çayyolu Bursluluk Sınavı

Ocak 23, 2023

Günümüzde özel okullar, öğrencilere sağladıkları avantajlar hususunda öne çıkmaktadır. Eğitimi yalnızca sınavlardan ibaret görmeyen, onları nitelikli ve vizyonlu bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlayan özel okullara büyük rağbet gösterilmektedir. Ne var ki maddi yetersizlikten dolayı herkesin özel okul imkanlarından yararlanamadığı da bir gerçektir. Ankara’nın parmakla gösterilen eğitim kurumlarının başında gelen Anaşehir Okulları olarak her sene düzenlediğimiz bursluluk sınavları ile “eğitimde eşitlik” kavramını vurgulamaktayız. 2024 yılında yapılacak olan Çayyolu bursluluk sınavı ile özel okulda okuma olanağı bulunmayan başarılı öğrencilere tam burs ya da çeşitli indirimler ile eğitim alabilme şansı sunuyoruz. Başvurunuzu yaparak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz!

Kariyer Koleji Hakkında

Kariyer Okulları 1995 yılında okul öncesi eğitim kurumu olarak açılmıştır. Bugün kreş ve anaokulunun yanısıra ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi düzeylerinde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana alanında öncü olmayı başarmış Kariyer Okulları; Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda hareket eden, öğrenciye maksimum katkıyı sağlayabilecek nitelikteki öğretmenler ile çalışan, topluma birden çok alanda donanım sahibi bireyler kazandırmayı amaçlayan bir eğitim kurumudur.

Kariyer Okulları akademik kalitesinin yanında bilim, sanat, spor, yabancı dil gibi pek çok alanda verdiği hizmet ile de yalnızca ülke genelinde değil, dünya çapında da standartların üzerinde bir eğitim kalitesine sahiptir. Vizyonlarını misyona dönüştürdükçe kendine yeni hedefler belirleyen Kariyer Okulları, başarılı öğrencileri Çayyolu bursluluk sınavı ile bu kaliteli eğitimin bir parçası olmaya çağırıyor.

Çayyolu Bursluluk Sınavı Esasları

Bursluluk sınavı, 2. sınıf ile 11. sınıf arasındaki öğrenciler için düzenlenmektedir. Çayyolu bursluluk sınavı tarihleri 2, 3, 4, 5, 6 ve 7. sınıflar için 9 Şubat ve 10 Şubat olarak belirlenmiştir. 8, 9, 10 ve 11. sınıflar için sınav 9 Mart ve 10 Mart tarihlerinde yapılacaktır.

Sınavda sorulacak sorular MEB müfredatına tamamen uygun ve öğrencinin seviyesini en doğru şekilde ölçebilecek niteliktedir. İlkokul öğrencilerine Türkçe, matematik, hayat bilgisi ve İngilizce alanında her dersten onar soru olmak üzere toplam kırk soru sorulacaktır. Ortaokul öğrencilerine Türkçe, matematik, fen bilimleri ve İngilizce derslerinde on beşer soru yani toplamda altmış soru hazırlanmıştır.Sınava kayıt olmak için Kariyer Okulları’nın resmi internet sitesinden çevrimiçi başvuru yapmak gerekmektedir. Başvuru sonucunda oluşan giriş belgesi yazıcıdan çıktı alınarak sınav yerine giriş yapmakta kullanılacaktır. Öğrencilerin sınav saatinden en az otuz (30) dakika önce sınav yerinde hazır bulunması gerekmektedir. Öğrenci sınava kalem, silgi, kalemtraş, mendil ve sudan başka bir şey getiremez.

Bir önceki yazımız olan Elvankent Bursluluk Sınavı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

Elvankent Bursluluk Sınavı

Ocak 23, 2019

Kariyer Koleji olarak ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde bursluluk sınavı düzenliyoruz. Başarılı öğrencilere sağladığımız yüksek indirim oranlarının yanısıra %100 burslu eğitim alma imkanı için siz değerli öğrencileri Elvankent bursluluk sınavı için davet ediyoruz. Okullarımız 1995 yılında okul öncesi eğitim düzeyinde kreş ve anaokulu olarak kurulmuştur. Günümüzde pek çok şubesi ile ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi seviyelerinde eğitim vermektedir. Öğrencilere müfredatı en kaliteli şekilde öğretmenin yanında onları sanat, kültür ve spor alanlarında donanımlı olacakları bir hayata hazırladığımız için övünç duyuyoruz. Kariyer Okulları’nın eğitimde fırsat eşitliğini vurgulamak için her sene olduğu gibi bu yıl da düzenlediği bursluluk sınavı için başvuru tarihlerini kaçırmayın!

Elvankent Bursluluk Sınavı Tarihleri

Kariyer Koleji Elvankent Bursluluk Sınavı 2. sınıftan 11. sınıfa dek katılım şartlarına uyum sağlayan bütün öğrenciler için düzenlenmektedir. Bursluluk sınavı çerçevesinde öğrenciye sorulacak soruların MEB müfredatına uygun olacak ve öğrencinin seviyesini en doğru şekilde ölçecek nitelikte olmasına dikkat edilmektedir.

Kariyer Koleji Elvankent Bursluluk Sınavı tarihleri;

2-3-4-5-6-7. sınıflar için 9 Şubat Cumartesi ve 10 Şubat Pazar,

8-9-10-11. sınıflar için 9 Mart Cumartesi ve 10 Mart Pazar,

olarak belirlenmiştir.

Elvankent Bursluluk Sınavı Kayıt İşlemleri

Sınava çevrimiçi kayıt yaptırabilmek için, web sitemizde bulunan “SINAVA KAYIT OL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Çıkan formda sizden istenen bilgileri doldurarak giriş belgenizi oluşturabilirsiniz. Aday öğrenciler, “GİRİŞ BELGESİ ÇIKTISI AL” butonu aracılığıyla yazdırılmış giriş belgesini kullanarak belirtilmiş gün ve saatte sınav salonuna giriş yapabilir. Elvankent bursluluk sınavı için giriş belgesini kaybetmeniz halinde öğrencinin TC kimlik numarasını kullanarak kolayca yeniden çıktı alabilme imkanınız bulunmaktadır.

Çok yönlü eğitim anlayışı, donanımlı kampüsleri ve alanında uzman öğretmenleri ile Kariyer Okulları; öğrencinin maksimum akademik başarıya ulaşmasını hedeflemektedir. Bunun yanında spor, sanat, kültür ve bilim ile yakından ilgilenen nesiller yetiştirmek için bünyesinde yazılım, bale, satranç, tiyatro gibi pek çok farklı alanda aktiviteler düzenlemektedir. Tüm bu imkanlardan burslu bir şekilde yararlanmak isteyen öğrencilerimizi bursluluk sınavına bekliyoruz.

Bursluluk sınavı ve okullarımız hakkında merak ettiğiniz her şey için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Yaşamkent Özel Liseler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

Yaşamkent Özel Liseler

Ocak 21, 2019

 

Yaşamkent özel liseler olarak Yaşamkent’te eğitim rüzgârı estirmeye devam ediyoruz. Yaşamkent’in en iyi liseleri arasına adını şimdiden yazdırmış olan okulumuz genç ve dinamik eğitmen kadrosu ile göz dolduruyor. Onlarca çeşitli derslere giren alanlarının en iyilerinden oluşan yüzün üstünde eğitmen kadromuz her sene öğrencilerimizi başarıya bir adım daha yaklaştırıyor. 1995 yılında başlayan eğitim sevdamız, neredeyse 40 yıla gelen eğitmenlik deneyimimiz ile her geçen gün daha da filizlenerek öğrencilerimize her sene farklı başarı imkanları sunmakta. Yüzlerce eğitmenimizin 38 yılda eğittiği binlerce gencin başarılı hayatları ise okulumuzun su götürmez garantisi olarak bugüne kadar bizi gururlandırmakta.

Yaşamkent Özel Liseler Fırsatı

Yaşamkent özel liseler olarak öğrencilerimize akademik başarıdan çok daha fazlasını katmayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı onaylı müfredatımıza ek olarak öğrencilerimizi hayata hazırlayan yirmi beşin üstünde ek ders veriyoruz. Bu dersler drama, tiyatro, seramik, müzik, bale, halk dansları gibi kültürel başarıyı arttıracak derslerden başlayarak robotik kodlama, bilim atölyesi, satranç, zeka oyunları, hızlı okuma ve radyo televizyon gibi bilimsel zekayı arttıracak dersleri kapsamaktadır. Kısacası bizlere emanet edilen öğrencilerimizi ülkemizin en iyi üniversitelerine yerleştirmek ile kalmıyoruz onlara bütün hayatları boyunca kullanabilecekleri, onları başarıya taşıyacak eğitimler veriyoruz.

Yaşamkentte Ki En İyi Özel Lise

Yaşamkent’in en iyi özel lisesi olmamızın sebebi ise mükemmel eğitim müfredatımız veya saygın öğretmen kadromuzdan önce tabi ki de aydın ilkelerimizdir. Yaşamkent özel liseler olarak kendimizi öğrencilerine başarılı üniversite imkanları sağlayan öğretmenlerden önce kendi çocuklarını hayata hazırlayan birer ebeveyn olarak görüyoruz. Bize emanet ettiğiniz çocuklarınızı sarsılmaz ilkelerimiz ile mükemmel birer vatandaşa ve örnek bir birey olmaya doğru yönlendiriyoruz. Ülkemizin kurucusu, ulu önderimiz Atatürk’ün ışığı altında öğrencilerimizi muasır medeniyetler seviyelerine yakışacak insanlar olmaları için şekillendiriyoruz. Amacımız bizlere emanet edilmiş genç zihinleri akademik olarak başarılı birer birey oldukları kadar ülkemizi ileri taşıyacak saygın kişiler haline getirmek. İşte bu yüzden Yaşamkent’te ki en başarılı özel lise unvanını haklı bir şekilde taşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sincan Özel Liseler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

 

 

 

Sincan Özel Liseler

Ocak 21, 2019

 

Sincan’daki en iyi liseler arasında kendine has yeri ile Sincan özel liseler olarak bugüne kadar yüzlerce parlak genci eğitmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 1995 yılından beri başta Sincan olmak üzere Ankara’da ki bütün öğretim kurumları arasında birinciliği göğüsleyen okulumuz yıllardır kaliteli eğitim için parmakla gösteriliyor. Sincan’ın en zeki ve başarılı öğrencileri için oluşturduğumuz bu nezih kurum bugüne kadar vatana ve millete hayırlı Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı gençleri hayata hazırladığımız bir bilim yuvası halini aldı. Öğrencilerimizi kendi evlatlarımız gibi sevdiğimiz okulumuzda yavrularımıza en iyi üniversitelere giriş garantisi vermek ile kalmayıp onları başarılı, örnek birer birey olmaları için yetiştiriyoruz.

Sincan’ın En İyi Özel Lisesi

Sincan özel liseler olarak amacımız, bize emanet edilen öğrencilerimizi akademik olarak yetiştirmek olduğu kadar onları hayatta başarılı, etkin birer bireyler olmaya hazırlamaktır. Müfredatımızdaki dersleri de bu ilkemize göre hazırlayarak, bu sözümüzde ne kadar ciddi olduğumuzu gösteriyoruz. Çocuklarımızın kültürel ve bilimsel olarak gelişmesi için hazırladığımız ek derslerimize örnek vermek gerekirse robotik kodlama ve yazılım, okçuluk, yüzme, tiyatro, güzel konuşma, paten, satranç, bale gibi dersleri örnek verebiliriz. Üniversitelere hazırlık için verdiğimiz yoğum akademik derslerimizin yanında 25’in üstünde örneğini verdiğimiz dersler ile okulumuzun müfredatı okulumuzu bir kez daha haklı bir şekilde Sincan’ın en iyi özel lisesi haline getiriyor.

Sincan’daki En İyi Özel Lise

Sizlere değişmez güçlü ilkelerimiz ve başarılı eğitim sistemimizin yanında Sincan özel liseler olarak Sincan’ın hatta Ankara’nın en iyi eğitici kadrosunu sunuyoruz. Sayısal derslerden sözel derslere, yüzmeden tiyatroya, jimnastikten kodlamaya kadar çeşitli alanlarda sektörlerinin en iyileri olan 100’ü aşkın personel ile birlikte çalışmaktayız. Çalışanlarımız eğitim alanında kendilerini kanıtlamış oldukları kadar güler yüzlülükleri, samimiyetleri ve şefkatleri ile evlatlarınızı kendi evlatları gibi sevip, yetiştirmeye ant içmiş insanlardır. Bugüne kadar öğrencilerine sadece başarıyı yaşatmış okulumuz sarsılmaz eğitmen bilincimiz, kendini kanıtlamış eğitim sistemimiz ve mükemmel kadromuz ile sizleri de yanımızda görmek isteriz. Daha iyi bir gelecek, daha iyi bir hayat için şimdi telefonunuzu bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Elvankent Özel Liseler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

 

Elvankent Özel Liseler

Ocak 21, 2019

 

Elvankent özel liseler olarak 38 yıllık eğitim deneyimimiz sayesinde geliştirdiğimiz bize özgü eğitim modeli ile öğrencilerimize başarı dağıtmaya bu sene de devam ediyoruz. Uzman kadromuz tarafından hazırlanmış Milli Eğitim Bakanlığı onaylı müfredatımız ile öğrencilerimize önce en doğru üniversiteyi ardından ise en başarılı kariyeri kazanmaları amacıyla eğitim veriyoruz. Elvankent’in en köklü okulları arasında başarıda lider olan okulumuz sadece en iyilerden oluşan öğrenci ve öğretmen kadrosu ile birlikte sizleri bekliyor. Her sene yaptığımız bursluluk sınavları ile de her kesimden öğrenciye inanılmaz fırsatlar sağlayan okulumuz Ankara’da ki her öğrencinin hayallerini süslemeye devam ediyor.

Elvankent’in En İyi Özel Lisesi

Okulumuz da akademik eğitimimizle gurur duyduğumuz kadar öğrencilerimize verdiğimiz kültürel, sosyal ve zihinsel eğitimlerimizle de gurur duymaktayız. Öğrencilerimizi en iyi üniversitelere yerleştirmek için uzmanlar tarafından hazırlanmış derslerimize ek olarak yirmi beşin üstünde ek eğitim dersi ile çocuklarımızı hayata hazırlıyoruz. Elvankent özel liseler olarak verdiğimiz o özel derslere birkaç örnek vermek gerekirse; zihinsel gelişim için zeka oyunları, robotik kodlama ve yazılım, satranç, bilgisayar ve hızlı okumayı, sosyal gelişim için voleybol, basketbol, güzel konuşma, drama gibi dersleri, kültürel gelişim için ise bale, modern danslar, halk dansları, müzik, resim, tiyatro gibi dersleri örnek verebiliriz.

Elvankent Özel Lise Fırsatı

Elvankent özel liseler olarak en övünç duyduğumuz özelliğimiz ise öğrencilerimizi yetiştirme biçimimizden gelmektedir. Bizler birçok okulun akademik başarı verebileceğini ama sadece özel okulların iyi bir insan olma konusunda eğitim verebileceğine inanırız. Bu yüzden okulumuzda unutulmaz dört yıl geçiren bütün öğrencilerimizi ülkemizi aydınlığa taşıyan, ulu önderimizin yıkılamaz değerlerine uygun şekilde yetiştiririz. Eğitim kadromuzun tamamı ülkemizin en aydın bireylerinden olduğu gibi bizlere emanet ettiğiniz çocuklarınızı da ülkenin aydın bireyleri yapmak için eğitim vereceklerdir. Kısacası okulumuz mükemmel eğitim sistemi, alanlarının en iyilerinden oluşan öğretim kadrosu ve köklü ilkelerine sağdık kalan yönetimi ile Elvankent’in en iyi, en çok tercih edilen özel lisesi oluyor. Sizleri de binlerce öğrencimiz ve yüzün üstünde öğretim görevlimiz olan bu mutlu ailemize bekleriz.

Bir önceki yazımız olan Çayyolu Özel Liseler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

 

 

Çayyolu Özel Liseler

Ocak 21, 2019

 

Çayyolu’nun en iyi özel lisesi olarak bu sene de yüzlerce öğreniciyi başarıya ulaştırmak için geliyoruz. Çayyolu ve hatta Ankara içerisinde parmak ile gösterilen Çayyolu özel liseler okulumuz 2005 yılından beri on binlerce gencimize iyi bir gelecek vaat ettiği gibi bu sene de başarısından ödün vermemeyi söz veriyor. Okulumuz öğrencilerine akademik olarak başarı sağladığı kadar fiziksel, kültürel ve zihinsel ilgilerine yönelik eğitim veren ilgili bir eğitim sistemi sunar. Öğrencilerimize kendi evlatlarımız gözüyle baktığımız okulumuzda her zaman bu görüşümüze layık bir eğitim vermeyi amaçlarız. Onlara akademik bilgileri öğrettiğimiz kadar sorun çözmeyi, soru sormayı, karar vermeyi, etkili bir şekilde iletişim kurmayı öğretir yani kısacası onları hayatta yüksek yerlere gelecek, etkin birey olmaları için gereken donanımları veririz.

Çayyolu’nun En Başarılı Özel Lisesi

Çayyolu özel liseler olarak tabi ki de bu yüksek eğitim garantisini vermeyi öğretim kadromuza borçluyuz. Eğitim kadromuz ülkemizin en parlak öğretim görevlileri arasından elle, tek tek seçilmiş elit bir kadrodur. Verdikleri branşların sektörlerinde ki en iyi hocaları olmaları bizler için haklı bir gurur tablosudur. Öğretmenlerimiz tabi ki de mükemmel birer eğitimci oldukları kadar mükemmel de birer insandılar. Yani öğrencilerine 7/24 güler yüz, sevgi ve samimiyet ile davranırlar. Bu mükemmel öğretim kadromuz sayesinde her sene öğrencilerimiz okullarını adeta birer ikinci evleri bellerler.

Çayyolu Özel Lise

Başarılarımızın sırrı, Çayyolu’nun en çok tercih edilen özel lisesi olmamızın sebeplerinden en önemlisi ise öğrencilerimize aşıladığımız ilkelerimizdir. Okulumuza giren bütün öğrencilerimizi ülkemizin kurucusu Atatürk’ün sönmez ışığı altında, onun zamansız görüşlerine bağlı bir şekilde yetiştiririz. Öğrencilerimiz Çayyolu özel lisesi içerisinde unutamayacakları yıllarını geçirdikten sonra buradan vatana ve millete hayırlı birer evlat olarak çıkacaklardırlar. Kısacası biz bu elit kurumumuzda akademik başarı, iyi bir insan olmak için eğitim ve hepsinden önemlisi örnek bir vatandaş olmanın sırlarını öğrencilerimiz ile paylaşmaktayız. Sizleri ve zeki evlatlarınızı da en yakın zaman da görüşmek, bilgi almak ve biraz sohbet etmek için okulumuza beklemekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Ümitköy Özel Liseler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

 

 

Ümitköy Özel Liseler

Ocak 21, 2019 

Ankara’nın Çayyolu bölgesinde öncü olan eğitim kurumumuz, sektörün önde gelen kurumların başında gelmektedir. Kurumumuzu, Ankara bölgesinde bu kadar önemli yapan şeylerin başında öğretmenlerimiz, eğitim kalitemiz ve öğrencilerimiz için kullandığımız sistemlerdir. Son teknolojiyi kullanarak öğrencilerine daha başarılı bir eğitim hayatı sunmayı hedefleyen Ümitköy özel liseler çocuklarınız için en kaliteli eğitimi verecektir.Çocuklarınızı kreş eğitiminden başlayarak daha iyi bir üniversiteye gitmeleri için lise, ortaokul ve ilkokul eğitimlerinin hepsini bir arada vermekteyiz. Ancak üniversite eğitimini kolejimizde tamamlayacak olan öğrencilerimiz için de kaliteli eğitimlerimiz mevcuttur. Bu noktada son derece geniş ve kapasiteli bir eğitim yönetmeliğimiz olan kurumumuzun uzman eğitmen kadrosu bulunmaktadır. Kurumumuz bünyesi altında çalışan eğitmenlerimiz son derece nitelikli, deneyimli ve tecrübelidir. Bu noktada çocuklarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.

Ümitköy’deki Özel Liseler

Ümitköy özel liseler denilince aklınıza gelen bütün eğitim kurumlarını unutabilirsiniz. Çalışanlarımız öğrencileriniz her noktada ilgilenecek ve eğitim hayatlarının dolu dolu geçmesini sağlayacak. Öğretmenlerimizin çocuklarınıza nitelikli ve deneyimli bir eğitim verebilmesi için düzenli olarak eğitimlerden geçtiğini biliyor musunuz? Verdikleri eğitimlerin daha kaliteli olması için sürekli olarak çalışan öğretmenlerimiz sayesinde, çocuklarınız her konuda bilgilenecek!

Etkinliklerle Ümitköy Özel Liseler

25 alanda çocuklarınıza çeşitli etkinlikler yaptıran Ümitköy özel liseler hafta içi ve Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Öğrencilerin nitelikli eğitim alması için kurumumuzda her gün ortalama 9 ders yapılmaktadır. Öğrencilerimize yaptırdığımız etkinlerden bazılarını şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 • Müzik
 • Bilgisayar
 • Zekâ oyunları
 • Paten
 • Tenis
 • Güzel konuşma
 • Hızlı okuma
 • Satranç

Zekâ oyunları gibi çeşitli eğitimlerimiz ve etkinliklerimiz mevcuttur. Sizler de çocuklarınızın eğitim alırken, aynı zamanda da sosyal alanda gelişmesini istiyorsanız, bu noktada tercihinizi özel liselerden yana kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlarda çocuklarınızın nitelikli eğitim almasını sağlamak sizlerin elinde!Bu noktada sizlerin tercih edeceği kurumlarda son derece önemlidir.Bizler,Ankara’nın en profesyonel kurumu olarak,öğrencilerimizin aldıkları eğitimleri önemsiyor, gelecekte de parlamalarını sağlıyoruz!

Bir önceki yazımız olan Eryaman Özel Liseler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

Eryaman Özel Liseler

Ocak 21, 2019

Eryaman özel liseler öğrencilere Eryaman bölgesinde öğrencilerin nitelikli eğitim almasını amaçlamaktadır. Alanında son derece başarılı öğretmenlerle öğrencilerin iyi bir eğitim almasını sağlayan kurumumuz, her geçen gün başarılarını arttırmaktadır.Öğrencilerin bir kısmı okula gelmek istemez. Okula geldiklerinde kendilerini güvende hissetmezler. Ancak kurumumuz bu noktada öğrencilerin okulu sevmesini ve okulu benimsemeleri adına her öğrenci ile özel olarak ilgilenmektedir.

Neden Eryaman Özel Liseler?

Bizler her şeyden önce, öğrencilerimize verdiğimiz vaatleri belirtmek istiyoruz:

 • Her zaman öğrencilerimize uygar, yenilikçi ve çağdaş davranışlar içerisinde oluruz.
 • Adil olmayı benimsenir ve öğrencilerimize adil olmayı öğretiriz.
 • Başta ailemizi, kendimizi, vatanımızı ve milletimizi sevmeyi öğretiriz.
 • Hoşgörülü olup, bütün öğrencilerimiz için sabırlı olmaktayız.
 • Daima olaylara eleştirel bir bakış açısı ile yaklaşırız.
 • Öğrenme sevgimizi, heyecanımızı daima sıcak tutar bunu da öğrencilerimize aşılarız.
 • Toplumsal kurallarımızı öğrencilerimize öğretiriz.
 • Takdir edilmeyi öğretiriz.
 • Hayvanları ve doğayı sevmeyi öğrencilerimize öğretiriz.
 • Başarılarımızla gurur duyar, başaramadıklarımızı daha da geliştirmeye çalışır.
 • Her daim bir aile olduğumuzu öğrencilerimize aşılarız.

Görüldüğü üzere bizlerin hedefleri ve ilkeleri son derece geniştir. Bütün bu vaatlerimizin yanında asla değerlerimizden ve ilkelerimizden ayrılmadan öğrencilerimize ve velilerimize hizmet ederiz. Kendini sürekli olarak geliştiren kurumumuz ve öğretmenlerimiz, geleceğe nitelikli öğrenciler yetiştirmeyi kendine görev haline getirmiştir.

Eryaman Bölgesinde Özel Liseler

Geleceğimizi kurtarmanın en kolay ve en sağlam yolu, nitelikli ve kendinden emin gençler yetiştirmektir. Bu da ancak profesyonel, kaliteli ve nitelikli eğitim kurumları sayesinde olmaktadır. Öğrencilerine her zaman iyi bir eğitim vermek isteyen Eryaman özel liseler bu konuda çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, öğrencilerin geri kalmasını önlemektedir.Eryaman özel liseler şeklinde bir araştırma yapıldığında karşınıza sayısız seçenekler çıkacaktır. Çocuklarınız için bu konuda araştırma yaparken, mutlaka ince eleyip sık dokumanız gerekmektedir. Eryaman bölgesinde hizmet veren kurumumuz, kreş, etüt, ortaokul, ilkokul ve anaokul noktasında öğrencileri yetiştirmektedir. Ankara’da 2005 yılından itibaren kaliteli eğitimin adresi olan kurumumuz, vatanına ve milletine hayırlı birer vatansever olan başarılı öğrenciler yetiştirmek için çalışmalarına sürekli olarak hız vermektedir.Bir önceki yazımız olan Etimesgut Özel Liseler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

Etimesgut Özel Liseler

Ocak 21, 2019

Etimesgut özel liseler arasında bulunan kurumumuz yoluna 1995 yılında başlamıştır. Sektör içerisinde bulunan çeşitli kurumlardan kendini soyutlayan okulumuz, kreş, anaokulu, etüt, ilkokul, ortaokul ve Anadolu lisesi olarak alanlarda hizmet vermektedir.

Geleceğe daha bilgili ve ayağı daha sağlam bir şekilde yere bakan nesiller yetiştirmek amacıyla, sektöre yön veren okulumuz, başarılarını her geçen gün arttırmaktadır. Türkiye’de eğitim sektörüne yeni bir nefes getirmeyi kendine görev haline getiren kurumumuz, Türkiye’nin örnek aldığı okulların başında geliyor. Ankara bölgesinde diğer okullardan ayrılan en temel farkımız, bizler, eğitimde klasik olan kalıpları yıkıyoruz. Daha modern daha yeni geleceğe uygun nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktayız.

Etimesgut Kaliteli Özel Liseler

Bilindiği üzere Etimesgut özel liseler denildiğinde pek çok lise adı ortaya çıkarılabilmektedir. Peki, sizler burada veli olarak çocuklarınız için son derece önemli olan bu tercihi nasıl yapacaksınız? Bu tercih neredeyse hayati derecede önem taşımaktadır. Bütün veliler çocuklarının ufkunu genişletecek okullara gitmesini istemektedir. Bizler bu noktada Ankara’nın en profesyonel ve en nitelikli okullarının arasında bulunmaktadır. Değerlerimizden ve ilkelerimizden asla vazgeçmeden her daim kendini sorgulayan nesiller yetiştirmek istiyoruz.

Bizler, öğrencilerimizin daha verimli bir eğitim alabilmesi ve kendini geliştirebilmesi için sadece bilgi vermiyor, aynı zamanda da etkinlikler de düzenliyoruz. Bu şekilde öğrenciler çeşitli dallarda etkinlikler yaparak yeteneklerini daha profesyonel bir şekilde geliştirebilirler.

Etimesgut’ta Bulunan Özel Liseler

Okulumuz, Ankara içerisinde bulunan okullara kıyasla son derece başarılı, nitelikli ve profesyoneldir. Sektör içerisinde kendimizi diğer okullardan ayırmamızın en temel sebebi, öğretmenlerimizdir. Etimesgut özel liseler arasında bulunan okulumuzda çalışan idari personeller samimi, içten, güler yüzlü, bilgili, deneyimli ve tecrübeleriyle öğrencileri eğitmeyi amaçlayan kişilerdir. Her sınıfa her gün etkinlik yaptırarak, onların çeşitli alanlarda da kendilerini geliştirmesini amaçlamaktadır. Başarılı ve kendinden emin öğrenciler yetiştirmek için sürekli olarak çalışmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz. Okullarımızda bulunan personeller her daimi kendini sorgulamaktadır. Bireylerin, kaliteli bir hayat sürebilmesinin en temel koşulu, kaliteli eğitim almalarıdır. Zihin, duygu, insanilik ve ahlak yönünden kendini geliştirebilen nesiller yetiştirebilmek amacıyla nitelikli gençler yetiştiriyoruz!

Bir önceki yazımız olan Ankara Bursluluk Sınavları 2023/2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

 

Ankara Bursluluk Sınavları 2023/2024

Ocak 14, 2024

Günümüzde sürekli olarak değişen eğitim sistemi ile birlikte, dershanelerin ve özel okulların sayısı da artış göstermektedir. Kariyer Koleji, öğrencileri için kaliteli bir eğitim sunmakta ve öğrencilerini merkezi olarak uygulanan sınavlara hazırlamaktadır. Sahip olduğu profesyonel öğretmen kadrosu ile anaokul, ilkokul ve ortaokul düzeyinde eğitim vermektedir. Ankara’da yer alan kolej, başarılı öğrencilere maddi destek sağlama ve maddi durumu yetersiz ailelere de hitap edebilme amacı ile her yıl düzenli olarak bursluluk sınavı düzenlemektedir. Ankara bursluluk sınavları sayısı oldukça fazladır. Kariyer koleji de bu sınavı düzenleyerek çok sayıda başarılı öğrenciye ulaşmayı amaçlamaktadır.

Ankara Bursluluk Sınavına Nasıl Başvurulur?

Kariyer Koleji, Ankara bursluluk sınavları döneminde gerçekleştirdiği sınavları resmi internet sitesinden duyurmaktadır. Başvuru döneminde kurumun resmi internet sitesini ziyaret eden öğrenci ve aileler, kolaylıkla başvuru sayfasına yönlendirilmektedir. Buradan kayıtlarını gerçekleştiren öğrenci ve aileler, sınav giriş belgelerini de buradan temin edebilmektedir.

Ankara Bursluluk Sınavı Esasları Nelerdir?

Ankara bursluluk sınavı döneminde gerçekleşen Kariyer Koleji bursluluk sınavına girecek olan öğrenciler sınava girerken nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmalıdır. Nüfus cüzdanı olmayan öğrenciler sınava alınmamaktadır. Öğrencilerin sınav başlangıç saatinden en az 30 dakika önce okulda hazır olarak bulunmaları beklenmektedir. Öğrenciler, cep telefonlarını sınav başlamadan gözetmenlere teslim etmelidir. Sınav salonuna kalem, silgi, kalemtraş, su ve mendil dışında bir şey alınmamaktadır. İlkokul düzeyindeki öğrencilerin sınav süresince tuvalete gitmelerine izin verilmektedir. Ancak, ortaokul öğrencilerinin tuvalete gitmeleri kesinlikle yasaktır. Sınava geç gelen öğrenciler, haklarını kaybederler.

Bursluluk sınavı süresi ilkokul öğrencileri için 60 dakika, ortaokul öğrencileri için ise 90 dakikadır. Sınavın ilk ve son 15 dakikası salonlardan çıkış izni bulunmamaktadır. Öğrenciler, sınav sonunda sınav kitapçıklarına ad ve soyad yazarak optik form ve kitapçıkları gözetmene teslim etmelidir.

Bursluluk sınavı soru dağılımları;

 • İlkokul öğrencileri için; 10 Türkçe, 10 Matematik, 10 İngilizce, 10 Hayat Bilgisi olmak üzere toplam 40’dır.
 • Ortaokul öğrencileri için; 15 Türkçe, 15 Matematik, 15 İngilizce, 15 Fen Bilgisi olmak üzere toplam 60’dır.

Bir önceki yazımız olan Eryaman Bursluluk Sınavları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

blog

 

 

Eryaman Bursluluk Sınavları

Aralık 29, 2023

 

 

Eryaman Koleji, kurulduğu günden bu yana öğrencilerine kaliteli bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Okul ile hayatı bütünleştirmeyi hedefleyen bir eğitim kurumudur. Öğrencileri yalnızca akademik başarıya hazırlamamakta, aynı zamanda öğrencilerin sosyal zekalarını geliştirmelerine de yardımcı olmaktadır. Eryaman Koleji öğretim programları arasında; değerler eğitimi, İngilizce eğitimi, öğrenci gelişim programı, kodlama ve robotik, psikolojik danışma ve rehberlik yer almaktadır. Anaokulu, ilkokul ve lise düzeyinde eğitimler vermektedir. Eryaman Koleji, sahip olduğu profesyonel öğretmen kadrosu ve öğrencilere sağladığı pek çok imkan sayesinde Ankara’nın en çok tercih edilen okullarından biri haline gelmiştir.

Eryaman Koleji, öğrencileri için ön kayıt ve bursluluk sınavı imkanları sunmaktadır. Ekonomik durumu uygun olmayan ya da daha uygun fiyatlar ile bu eğitim kurumundan yararlanmak isteyen aileler, ön kayıt ve bursluluk sınavlarını takip ederek pek çok fırsat yakalayabilirler.

Eryaman Koleji Bursluluk Sınavları Başvurusu Hakkında

Eryaman bursluluk sınavları, başarılı öğrencilere maddi destek olma amacı ile düzenlenen sınavlardır. Bu sınavlarda başarılı olan öğrenciler, ücretsiz ya da indirimli bir şekilde eğitim görebilme şansı elde ederler. Eryaman bursluluk sınavları, kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan duyurular ile açıklanmaktadır. Aileler, sınavların hangi tarihte olacağını ve hangi düzey öğrenciler için gerçekleşeceğini bu duyurular aracılığı ile öğrenebilirler.

Eryaman bursluluk sınavları başvurusu, kurumun resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sınava girmek isteyen öğrenciler, internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak sisteme yüklemelidir. Kayıtlar, kurumun ilgili birimlerine iletilmektedir. Kayıt sorumluları, başvuru formunu dolduran öğrencileri arayarak süreç hakkında bilgi vermektedir.

Eryaman Koleji Kampüsü Hakkında

Eryaman Koleji, Eryaman Mahallesi’nde yer almaktadı. Bünyesinde sınıf, etkinlik odaları, konferans salonları, kapalı spor salonu, müzik odaları, fen bilgisi laboratuvarı, toplantı salonlarını içeren büyük bir kampüs alanına sahiptir. Kampüs bünyesinde okçuluk dersleri, karate etkinliği, Anıtkabir gezisi, kodlama, sergiler, satranç turnuvası ve geziler gibi pek çok farklı etkinlik düzenlenmektedir.

Öğrencilere kampüs hayatını yaşatarak, okulda kendilerini mutlu hissetmelerini sağlayan Eryaman Koleji, aileler ile her zaman iletişim halinde olarak onları da eğitim sürecine dahil etmeyi amaçlamaktadır.Bir önceki yazımız olan Sincan Kolejleri başlıklı makalemizde sincan koleji ve sincan kolejleri hakkında bilgiler verilmektedir.

blog

 Sincan Kolejleri

Haziran 27, 2018

Sincan kolejleri, eğitim camiası içerisinde oldukça iyi yerlere gelmiş, başarısını kanıtlamış eğitim kurumları arasında faaliyetlerini sürdürüyor. Kolejler, devlet okullarıyla MEB müfredatı bakımından aynı işleyişi sürdürseler de çocuğunuzun mental gelişimine, sanatsal yatkınlığına, bireyin özgürce eğileceği alan ve dallara giden yolda kolejler her zaman birkaç adım öndedir. Siz de çocuğunuzun klasik eğitim anlayışı çerçevesinden çıkarılarak, evrensel bir eğitim sistemine dahil edilmesini tercih edebilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz semtteki en iyi koleji tercih etmeli ve çocuğunuzun geleceği için iyi bir adım atmalısınız.

Sincan Kolej Deyip Geçmeyin

Bir kolej sizlere pek çok imkan ve fırsat sunacaktır. Yalnız sizin kafanızda sadece bir kolej olması fikri bulunmamalı. Çocuğunuz herhangi bir koleje gitmekten ziyade, onun için olabilecek en iyi koleje devam etmelidir. Teşvik primleriyle, dershane ve etüt merkezlerinin kolejlere döndürülmesiyle piyasada oldukça fazla kolej yer almaktadır. Şüphesiz ki bunlar içerisinde kalite farkı da mutlaka bulunacaktır. O yüzden siz de kolej deyip geçmeyin ve çocuğunuz için kaliteden ödün vermeyen, başarı sıralamalarında ilk sıralara yerleşebilen bir kolej tercih edin…

Sincan Kolejlerinde Eğitiminin Farkı

Çocuğunuz bir devlet okulunda da başarılı olabilir. Aynı şekilde çocuğunuzu bir kolejde oldukça başarılı da görebilirsiniz. Ancak kolej eğitimi temel ders eğitimleri ve becerilerinden ziyade çocuğunuzun kendi eğilim ve becerilerini de dikkate alarak onları geliştirmeye çalışır ve belki de çocuğunuzun içindeki sanat dehasını yahut dahi bir bilim insanını uyandırabilir. Kolej eğitimi bir bütündür ve çocuğunuz fiziksel, zihinsel ve düşünsel anlamda kendisini en üst seviyelerde geliştirecek ve kendisine yeni ufuklar açacaktır. Çocuğunuzun başarıya uzanan yolunda ona ışık tutacak bir kolej eğitimi, tüm devlet okullarındaki eğitimlerin birkaç adım ötesinde olacaktır. Sincan kolejleri bu konuda en başarılı örneklerden birisini de arasında barındırıyor ki o da hiç şüphesiz Kariyer Koleji’dir.

Sincan’daki En İyi Koleji Tercih Edin

Kariyer Koleji, devlet okullarının eğitim ve başarı seviyelerini oldukça geride bırakırken, kendi kulvarındaki pek çok koleji de başarı sıralamalarında oldukça geri sıralarda bırakmaktadır. Siz de çocuğunuzun he yönden gelişimi ve eğitimi için Sincan kolejleri içerisinde bu koleji hiç düşünmeden tercih edin, akabinde ise çocuğunuzun ve kolejin yükselen başarısına siz de şahitlik edin.

Bir önceki yazımız olan Sincan Özel Okullar başlıklı makalemizde sincan özel okul, sincan özel okullar ve sincan özel okulları hakkında bilgiler verilmektedir.

sincan koleji, sincan kolejleri

blog

 

Sincan Özel Okullar

Haziran 26, 2018

Eğitim sistemi günümüzde en çok sorgulanan sistemdir. Gerek sınav sayılarının çokluğu, gerekse eğitim kadroları yetersizliği nedeniyle devlet okullarının vermiş oldukları eğitim yetersiz olmaktadır. Bunun dışında devlet okullarındaki sınıf mevcutların fazla olması birebir eğitimin verilmesine engel olmaktadır. Bu sebepten ötürü öğrenci velileri çocuklarını devlet okullarına göndermektense özel okullara göndermeyi tercih etmektedir. Devletin de özel okullar için teşvik vermesinden dolayı birçok özel okul hizmet vermeye başlamıştır. Bu amaçla da Sincan özel okullar adı altında Kariyer Koleji hizmet vermektedir.

Sincan Özel Okulları Eğitimde Kaliteye Önem Verir

Pek çok özel okul son zamanlarda hizmet vermeye başlamıştır. Ankara ve ilçelerinde de birçok özel okul açılmış veya açılmaktadır. Özellikle Sincan özel okullar için ihtiyaç duyulmaktadır. Kariyer Koleji de bu amaçla hizmet vermektedir. Söz konusu kolej üstün eğitim kadrosu ve personeli ile öğrenci ve veliler için kaliteli bir eğitim ve öğretimi kendilerine amaç edinmiştir.

Eğitim Öğretim Sistemi Sincan Özel Okullarında Uygulanabilmekte Mi?

Kariyer Kolejinde ve özellikle Sincan özel okullar arasında eğitim ve öğretimde öncü olmaktadır. Söz konusu eğitim tam gün sürelidir ve bu süre sabah 9 ile akşam 8 arasındadır. Bu süre içerisinde etkili bir öğrenim sistemi uygulanır.Bununla beraber lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan son sınıf öğrencileri için bazı etüt programları uygulanır.Bu sayede öğrencilerin sınavlarına en etkili biçimde hazırlanması sağlanır. Bu kitlenin dışında kalan öğrenci kitlesine ise normal eğitim programının dışında ders vakitlerinin dışında rehber öğretmenler tarafından psikolojik danışmanlık hizmeti verilir.

Sincan’daki Özel Okullarda Öğrencilere Sunulan İmkanlar Neler?

Kariyer Kolejinde öğrencilere normal eğitim öğretim sürelerinin dışında olmak üzere teknik gezi ve turlar düzenlenmektedir. Normal eğitim süresinin tam gün olması dolayısıyla, bu süre zarfında öğrencilerin yeme içme gibi ihtiyaçları kolej tarafından karşılanır. Öğle aralarında öğrencilerin kişisel gelişimini desteklemek amacıyla gelişim programları uygulanır. Bunların dışında öğrencilerin ilgi duydukları spor, sanat veya kültürel faaliyetlerinde birçok aktivite uygulanır. Özellikle basketbol ve futbol gibi alanlarda öğrenciler için kolej içerisinde sahalar mevcut ve kullanıma açıktır. Ayrıca resim atölyeleri, okuma salonları ve bilgisayar odaları da öğrenciler için kullanımına açıktır.

Bir önceki yazımız olan ETİMESGUT YÜZME HAVUZU başlıklı makalemizde etimesgut yüzme havuzu ve Etimesgut Yüzme Kursları hakkında bilgiler verilmektedir.

sincan özel okul, sincan özel okullar, sincan özel okulları

blog

 

 

ETİMESGUT YÜZME HAVUZU

Haziran 22, 2018

Etimesgut’ta bulunan yüzme kursumuza kolej öğrencileri haricinde dışardan da öğrenci alımı yapılmaktadır. Kariyer Koleji öğrencisi olmasa da öğrencileriniz gruplarımıza dahil olabilir ve teknik bir yüzme dersini sıfırdan öğrenebilir. Aşağıdaki formu doldurarak yüzme kurslarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizi ilgili yetkilimiz arayarak en kısa süre içinde bilgilendirecektir. Kolejimizin içinde bulunan tertemiz, geniş, ferah ve sürekli öğrencilerimizce kullanılan havuzumuzda öğretmenler eşliğinde yüzme kursu alacak olan öğrenciniz yalnızca yüzmeyi değil. Yüzme teknikleri, hızlı yüzme teknikleri, atlayış şekilleri gibi detaylandırılacak ve yalnızca yüzmeyi değil tekniklerinide beraberinde öğrencektir.

Etimesgut yüzme havuzu Etimesgut Bağlıca’da bulunmaktadır. Çevredeki pek çok özel okulu, koleji inceleyip gezme fırsatı bulduğunuzda birçok kurumda yüzme havuzunun olmadığını görebilirsiniz. Ancak kurumumuzda yüzme havuzu bulunmaktadır. Okulun tüm öğrencileri yüzme havuzundan faydalanabilmektedir. Öğrenciler yüzme havuzunu uzman eğitmenler eşliğinde kullanabilmektedirler. Uzmanların denetimi ve gözetiminde SKS saatlerinde havuzda yüzebilmektedirler. Yüzme bilmeyen öğrencilere eğitmenlerimiz yüzme eğitimi vermektedir. Öğrenciler için pek çok sportif etkinlik düzenlenmektedir. Öğrencilerin derslerinde daha başarılı olmaları için etkinliklerle desteklenmeleri gerekir. Zinde bir kafayla çalışmak, beyni boşaltmak öğrencilere iyi gelir. Sportif etkinlikler öğrencilerin ders streslerinden biraz olsun uzaklaşmalarını sağlar. Kafalarını boşaltabilirler. Tekrar derse döndüklerinde dikkatlice konsantre olabilirler.

Etimesgut Yüzme Kursu

Etimesgut yüzme havuzu Bağlıca’daki kolejin öğrencilerin için sağladığı imkanlardan sadece birisidir.Yüzme havuzu dışında halı saha, kapalı ve açık spor salonu, konferans salonu, kütüphane, yemekhane, kantin bulunmaktadır.Ayrıca dershanede öğrenci ve öğretmenlerin birlikte yayın yaptıkları bir radyo kanalı vardır. Okulun radyosunda öğrenci ve öğretmenler derslerle ilgili konularda yayınlar yapmaktadır. Ders programlarının yapılmadığı zamanlarda ise sürekli müzik yayını yapılmaktadır. Programı telefonuna indiren herkes radyo yayınını dinleyebilmektedir. Radyo yayını sayesinde öğrenciler diksiyon eğitimlerini de alabilmektedir. Diksiyon dersleri için en etkili yollardan biri şüphesiz radyo yayını yapmaktır. Öğrenciler aktif ve uygulamalı bir şekilde diksiyonlarını düzeltebilirler. Ayrıca radyo ve televizyon spikerliği eğitimi de alabilirler.

Etimesgut Yüzme Havuzunun Sağlığınızdaki Yeri

Etimesgut yüzme havuzu Bağlıca’daki kolejin en önemli hizmetlerindendir. Yüzme en iyi sporlardan biridir. Yüzmenin vücut için pek çok yararı vardır. Bunlara değinmek gerekirse:

 • Kemik sorunlarında etkilidir.
 • Tüm kasları güçlendirir.
 • Vücudun esnekliğini artırır.
 • Kalbi korur.
 • Kilo kontrolünde destek sağlar.
 • Astım hastalığında etkili olur.
 • Kolestrol seviyesini düşürür.
 • Diyabet riskini azaltır.
 • Beynin oksijen alımını artırır.
 • Genel kan dolaşımını dengeler.
 • Stresi engeller.
 • Obeziteyi engeller.
 • Dinlenmeye yardımcı olur, günün yorgunluğunu alır.
 • Ruhsal ferahlık ve rahatlık sağlar.
 • Uyku düzenine yardımcı olur.

Daha birçok faydası olan yüzme eğitimini Bağlıca’daki kolejde alabilirsiniz. Öğrenciler için pek çok etkinliğin yapıldığı okulu ziyaret ederek, okulu yakından tanıyıp karar verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yaşamkent Kolejler başlıklı makalemizde yaşamkent koleji, yaşamkent kolejler ve yaşamkent kolejleri hakkında bilgiler verilmektedir.

etimesgut yüzme havuzu, Etimesgut Yüzme Kursları

blog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaşamkent Kolejler

Mayıs 12, 2018

Yaşamkent Koleji

Yaşamkent Kolejleri

Ankara Yaşamkent bölgesinde 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Yaşamkent kolejleri eğitim konusunda öncü bir kurumdur. Öğrenciler için akademik, sosyal, sportif, kültürel anlamda gelişimi ve ilerlemeyi hedefleyen kurum özverili bir şekilde çalışmaktadır. Öğrenciler için anaokulu ve kreş eğitiminden başlayarak ilkokul ve ortaokul eğitimleri verilmektedir. Öğrencilerin üniversiteye kadar olan eğitimlerini kalitesiz ve mükemmel bir şekilde alabilmeleri için çok yakında zamanda lise kademesinde de eğitime başlanacaktır. Böylece öğrencilerin okula ilk adım attıkların kreş eğitiminden başlayarak iyi bir eğitim kurumunda kesintisiz bir eğitim almaları sağlanacaktır. Öğrencilerin öğrenme sürecine aktif bir şekilde katıldıkları, yaparak-yaşayarak öğrendikleri öğrenci merkezli bir eğitim anlayışıyla hizmet verilmektedir.

Yaşamkent Kolej

Öğrencilerin okuldan mezun olurken okulla ilgili güzel anılar biriktirdikleri, güzel şekilde anımsadıkları, okul denilince yüzlerinde güzel bir gülümse bırakabilmek için kolejlere ve öğretmenlere büyük bir görev düşmektedir. Öğrencilere okulu sevdirmek, güvenli bir ortam sunmak ve güler yüzle karşılamak ilk hedefi olan Yaşamkent kolej öğretmenleri, müdürü ve çalışan tüm personeliyle öğrencilerin daha iyi bir eğitim almaları için dönem içerisinde MEB’de gerçekleştirilen yenilikler doğrultusunda hizmet içi eğitim alarak kendilerini gerçekleştirmektedirler. Öğrencilerin kendilerini güvende ve özgür hissedebilecekleri bir eğitim ortamında sıcak, samimi ve güler yüzlü bir eğitim verilmektedir. Öğrencilerin soru sormaktan, cevap vermekten korkmadıkları, soran, sorgulayan, meraklı, araştıran bireyler olarak yetişebilecekleri ortamlar sunulmaktadır.

Yaşamkent Koleji

Okulda geçirilen zamanı nitelikli hale getirebilmek için akademik bir eğitimin yanında çoklu gelişimi desteklemek için sosyal, sanatsal, sportif ve kültürel anlamda pek çok etkinlik düzenlenmektedir. Öğrencilerin yeteneklerinin farkına varmaları, kendilerini daha iyi tanımaları, güçlü ve zayıf yönlerinin farkına varmaları için yapılan etkinliklerin önemi çok büyüktür. Yaşamkent koleji ülkenin iyi sporculara, iyi müzisyenlere ve iyi sanatçılara ihtiyacı olduğunun farkında olan bir kurum olarak öğrencilerin bu yönlerinin de keşfedilmesi için okulda birçok imkan sunmaktadır. Yüzme, voleybol, futbol, basketbol, tenis, satranç, tiyatro, resim, paten, radyo ve televizyon spikerliği, okçuluk, güzel konuşma ve diksiyon, hızlı okuma, seramik, bale, el sanatları, müzik, robotik yazılım ve kodlama, drama, bilim atölyeleri, halk dansları gibi kültürel – sanatsal ve sportif etkinliklerle öğrencilerin kendilerini keşfetme olanakları sağlanarak kendileri istedikleri alanlarda geliştirme fırsatı sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Elvankent Kolejler başlıklı makalemizde elvankent koleji, elvankent kolejler ve elvankent kolejleri hakkında bilgiler verilmektedir.

yaşamkent koleji, yaşamkent kolejler, yaşamkent kolejleri

blog

Ümitköy Koleji

Mart 13, 2018

 

Ümitköy koleji Ankara Ümitköy’de öğrencileriniz için tercih edebileceğiniz ilk kolejlerin başında gelir. Gerek kalitesi, gerek öğretmen kadrosu, gerek öğrenciye sağladığı imkanları düşünüldüğünde okul Ümitköy’de ilk kurumların başında gelir. Eğitimde öncü ve ilk tercih edilen okul olmanın haklı sevincini yaşamaktadır. Öğrencilere verilen emeklerin sonuçlarını en güzel şekilde alan okul 3 yıl içerisinde lise eğitimi de verilmeye başlayacaktır. Planlanan kampüs ve yurt projesiyle çocuklarınızın anaokulu eğitiminden başlayıp liseden mezun edene kadar tüm eğitimi karşılanacaktır. Öğrenciler emin ellerde ve güvenilir bir ortamda kaliteli eğitim almanın keyfini sürmektedir.

Ümitköy koleji öğrencilerine anaokulundan başlayarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Öğrencinin ihtiyaçlarına, bireysel farklılıkları dikkate alınarak dil eğitimine başlanmaktadır. Anaokulu öğrencilerin yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun olarak İngilizce eğitimde farklı yöntem ve teknikler kullanılmaktadır. Amaç öğrencilerin Türkçe dışında bir dil olduğunun farkına varmalarını sağlamaktır. Öğrencilere dil öğretimi farklı yöntem ve tekniklerle yapılmaktadır. Anaokulu öğrencileri yabancı dili yaparak yaşayarak öğrenmelidir. Çünkü yaş itibariyle okuyarak ya da anlatıldığında kalıcı öğrenmeler gerçekleşmez. Oyunlar, boyama, tiyatro, drama, resim, kukla, müzik, bulmaca, gerçek nesnelerle yabancı dili daha kolay öğrenirler. 1. 2. 3. 4.sınıflar haftada 8 saat, 5. 6. 7. 8.sınıflar ise haftada 10 saat İngilizce dersi almaktadır. Dersler Türk ve yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. Türk öğretmenler gramer konularını anlatırken, yabancı öğretmenler konuşma, pratik ve telaffuz konusunda ders almaktadırlar. İngilizcenin yanında seçmeli olarak Almanca, Fransızca ve Rusça dersleri de verilmektedir.

Ümitköy koleji öğrencilerin başarılarını artırmak adına velilerle işbirliği içerisindedir. Okul K-12 sistemi kullanmaktadır.Velilere dönemin başında sistemi kullanacakları şifreler verilmektedir.Bu sistem sayesinde veliler öğrencilerin okuldaki tüm bilgilerine ulaşabilmektedirler. Dersine giren öğretmenler, o gün hangi derslerinin olduğu, gün içerisinde etütlerinin olup olmadığı, katılacağı etkinlikler, devamsızlığı, ders notları, öğrencilere verilen ödevler, öğrencinin kulüp çalışmaları etkinlikleri, öğrencilerin performansları, öğretmenlerin öğrenciler hakkındaki görüşleri gibi pek çok bilgiye ulaşabilmektedirler. Öğrencilerin testlerdeki ve sınavlardaki başarı durumları sayısal verilerle ve grafiklerle verilmektedir. Testlerdeki ve sınavlardaki başarı yüzdelerini, eksik olduğu konuları görebilmektedirler. Bu sayede ek öğretim programları ayarlanabilir. Öğrencinin ihtiyaç duyacağı her türlü olanağı kolej sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan ÜMİTKÖY ÖZEL OKULLAR başlıklı makalemizde Özel okul Ümitköy, Özel okullar Ümitköy ve Ümitköy özel okul hakkında bilgiler verilmektedir.

Kolejler Ümitköy, Ümitköy koleji, Ümitköy kolejler, Ümitköy kolejleri

blog

ÜMİTKÖY ÖZEL OKULLAR

Mart 13, 2018

 

Ümitköy özel okullar Ümitköy’de eğitim konusunda en iyi kaliteli ve nitelikli kurumların başında yer almaktadır. 2018 yılı itibariyle eğitimin önemi yadsınamaz bir gerçektir. Çağdaş ve ilerleyen bir ülke için eğitimli bireylere ihtiyaç vardır. Daha iyi bir gelecek ve güzel yarınlar için kaliteli ve nitelikli bir eğitim gerekir. Bu sebeple okulda öğrencilere iyi bir akademik eğitim verilmektedir. Alanın iyi öğretmenlerle ve iyi kaynaklarla eğitim verilen öğrenciler başarılı olmaktadır. Özel okulun öğretmenleri deneyimli, hoşgörülü, sabırlı, güler yüzlü, yeniliklere açık, araştıran bireylerdir. Okulda çalışan tüm öğretmenler ve ayrıca çalışan tüm personel yeniliklere yakından takip etmek için hizmet içi eğitimler almaktadırlar. Hizmet içi eğitimlerle güncel değişimler, teknolojik yenilikler konusunda bilgilendirilmektedir. Bilgili öğretmenler ve personel sayesinde öğrencilerin başarıları da artmaktadır.

Ümitköy özel okullar merkezi Ümitköy’de bulunan ve Etimesgut Bağlıca’da 1995 yılında kreş, anaokul olarak eğitime başlamış bir okuldur. Şu an itibariyle Etimesgut Bağlıca, Çankaya, Çayyolu ve Ümitköy olmak üzere pek çok ilçede özel okul şubesini açmıştır. 2018 yılına gelene kadar kreş, etüt merkezi, anaokul, ilkokul, ortaokul eğitimi veren şubeler açılmıştır. Önümüzdeki 3 yıl itibariyle yapılan planlar arasında anaokul, ilkokul, ortaokul, liseden oluşan bir kampüs ve içinde yurt bulunan bir 3 ayrı bina projesi bulunmaktadır. 2005 yılından beri Ankara’da eğitimin öncü kurumlarındandır. Eğitimde öncü ve örnek gösterilen özel okul Ankara’da eğitimin kalbini tutmaktadır.

Ümitköy özel okullar Ümitköy’de öğrencilerin eğitim alabileceği en kaliteli ve nitelikli kurumların başında gelir. Öğrencilerin akademik başarılarının yanında nitelikli ve başarılı olmaları için pek çok etkinlik sunulmaktadır. Ümitköy’de bulunan özel okullar öğrencilerin akademik başarılarına çok önem verilmektedir. Araştıran, sorgulayan, merak eden, soru soran, kendine güvenen, azimli, çalışkan, maddi ve manevi değerlere saygılı, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, özverili öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen bir kolejdir. Öğrenciler okula geldikleri ilk anda kendilerini güvende hissederler. Öğretmenleri tarafından güler yüzle karşılanarak okula gelmek için can atarlar. Çocuklara okulu, dersleri sevdirmek öğretmenlerin elindedir. Öğretmenini seven öğrenciler dersi sever ve okula gelmek için can atarlar. Çünkü okul öğrencilere sunduğu imkanlarla okulu eğlenceli hale getirmektedirler.Öğrenciler özel okulun öğrencisi olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bağlıca Kolejleri başlıklı makalemizde bağlıca kolej fiyatları, bağlıca koleji ve bağlıca kolejleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel okul Ümitköy, Özel okullar Ümitköy, Ümitköy özel okul, Ümitköy özel okullar

blog

Bağlıca Kolejleri

Mart 12, 2018

Bağlıca kolejleri Ankara Etimesgut Bağlıca’da 2013 yılında kolej olarak eğitim vermeye başlamıştır. Eğitim hayatına 2005 yılında kreş, anaokul, etüt merkezi olarak başlayan kolej 2018 itibariyle şubelerine yenilerini ekleyerek devam etmektedir. Kolejler, 13 yıldır eğitim anlamında kendini geliştirerek büyüme devam etmektedir. Eğitimdeki özverisi ve kaliteden ödün vermeyen tavrı ile öncü ve en çok tercih edilen kolejdir. Öğretmenleri, kurucuları ve tüm personeli öğrencilere karşı güler yüzlü, samimi ve hoşgörülüdür. Öğrenciler kendilerine değer verildiğini, önemsendiklerini hissederler. Öğretmenleri onlara başarı aşılar ve güvenir. Öğrenciler başarabildiklerini gördüklerinde ve öğretmenlerinin kendilerine güvendikleri fark ettiklerinde motivasyonu artar ve derslere karşı güdülenirler.

Bağlıca kolejleri Bağlıca’da en önemli kolejlerdendir. Öğrencilerinin en az yabancı 1 tane yabancı dil konuşabilmesi için uğraşmaktadır. Kolejde İngilizce ana yabancı dildir. İngilizce derslerini yabancı ve Türk öğretmenler birlikte işlemektedir. Çocukların yabancı bir dilin aksanını, konuşma ve telaffuz konusunu yabancı öğretmenlerle almaktadırlar. Okuldan mezun olan öğrencilerin konuşulanı anlayabilecek ve kendilerini ifade edebilecek seviye bir İngilizce bilgisiyle mezun olurlar. İngilizce dışında seçmeli olarak Almanca, Fransızca ve Rusça derslerinden birini seçerek ikinci bir yabancı dilden ders alabilmektedirler. Öğrencileri kreşten başlayarak anaokul, ilkokul ve ortaokulda aldıkları eğitimlerle kolejden mezun olduklarında dil bilerek mezun olmaktadırlar. Aldıkları kaliteli eğitimle en iyi liseyi kazanabilirler.

Bağlıca kolejleri öğrencilere 25 farklı dalda eğitim verilmektedir. Öğrencilerin çok yönlü gelişimleri için çok etkili olan bu etkinlikler öğrencilerin enerjilerini boşaltmaları ve sosyalleşmeleri için çok etkili bir yoldur. Tüm öğrenciler her gün belirlenen saatlerde seçtikleri etkinliklerde kendileriyle aynı etkinliği seçen öğrencilerle birlikte sosyalleşirler. 25 etkinlik alanından istedikleri beşini seçerek o hafta boyunca arkadaşlarıyla etkinlikleri gerçekleştirirler. Her gün farklı bir etkinlik gerçekleştirir. Öğrenci kolejden bir müzik aleti çalabilen, bir spor dalıyla uğraşan, bir yabancı dil bilen bir öğrenci olarak mezun olmaktadır. Bu da en kötü ihtimalde olan durumdur. Kolej olarak en az bir spor dalı, yabancı dil, müzik aleti şeklinde eğitimler verilmektedir. Kendini geliştiren öğrenciler birkaç spor dalıyla, birkaç dil bilerek ve de 1-2 tane müzik aleti çalarak mezun olabilir. Bu öğrencinin kendi çabasına bağlıdır.

Bir önceki yazımız olan ÇAYYOLU ÖZEL OKULLAR başlıklı makalemizde çayyolu özel ilkokul ortaokul, Çayyolu özel okullar ve Çayyolundaki Özel Okullar hakkında bilgiler verilmektedir.

bağlıca kolej fiyatları, bağlıca koleji, bağlıca kolejleri

blog

ÇAYYOLU ÖZEL OKULLAR

Mart 12, 2018

Çayyolu özel okullar Ankara Çayyolu’nda bulunan özel okullar arasında en eski ve en köklü kurumlardandır. Çayyolu’ndaki özel okulların temelini atan kurum 2005 yılından günümüze kadar şubelerine yenilerini katarak büyümektedir. 2018 yılı itibariyle 7 şubesi bulunan özel okulun kreş, anaokul, ilkokul, ortaokul bölümleri vardır. Ayrıca 2018 yılı itibariyle kreş, ilkokul, ortaokul ve liseyi kapsayan bir kampüs ve yurt bulunan bir kompleks düşünülmektedir. Öğrencilerin en iyi eğitimi almaları için özel okul tüm imkanları barındıran bir okul sistemi bulunmaktadır. Okul, 6500 m2 kapalı alana ve 1750 m2 açık alana sahip büyük bir özel okuldur.

Çayyolu özel okullar yüzme havuzu, 2 adet spor salonu, 1 adet halı saha ve 250 kişilik konferans salonu bulunan büyük bir okuldur. Yüzme havuzu okulun tüm öğrencilerine açıktır. Uzman eğiticiler öğrencilere yüzme dersleri vermektedir. Öğrenciler düzenli olarak etkinlik saatlerinde eğiticilerin gözetiminde yüzme dersleri almaktadır. Özel okul sağlandığı imkanlar ve kaliteli eğitimiyle adını kısa sürede duyurmuştur. Binden fazla öğrencisi, yüzden fazla personeli ve 7 şubesiyle öğrencilere kreş eğitiminden başlayarak liseye kadar çok iyi bir eğitim almaktadır. Önümüzdeki yıldan itibaren planlanan kampüs kompleksi bittiğinde lisede dahil olacaktır. Böylece üniversiteye kadar kaliteli ve nitelikli eğitim alarak istedikleri meslek için iyi bir alt yapı oluştururlar. Başarılarını üniversiteyle taçlandırırlar.

Çayyolu özel okullar öğrencilerin eğitim kalitelerini artırmak için birçok uzmanla çalışmaktadır. Akademik eğitimlerini spor, sanat ve kültür etkinlikleriyle destekleyerek okulda geçirdikleri zamanı kaliteli hale getirmektedirler. Okul sadece akademik eğitimin verildiği bir kurum değildir. Öğrencilerin sosyalleşebilecekleri, arkadaş edinebilecekleri bir kurumdur. Öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanı sıra duyuşsal, sosyal ve psikomotor gelişimlerini de destekleyen etkinlikler yapılmalıdır. Çayyolu özel okulda öğrencilerin çok yönlü gelişimleri için eğitim vermektedir. Okulun kendine ait bir de radyosu bulunmaktadır. Radyo uygulaması bulunan her telefonda radyo dinlenebilmektedir. Radyoda öğrenciler ve öğretmenler derslerle, belirli gün ve haftalarla ilgili etkinlikler ve uygulamalar yapılmaktadır. Öğrenciler diksiyon ve spikerlik eğitimlerini uygulamalı olarak almaktadır. Dersler dışındaki etkinlikler dışında sürekli olarak müzik yayını yapılmaktadır. Öğrenciler için gerekli olan tüm eğitimleri veren okulun değerli öğrencileri arasına katılabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Özel Okul Fiyatları başlıklı makalemizde etimesgut özel okul fiyatları ve özel okul fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

çayyolu özel ilkokul ortaokul, Çayyolu özel okullar, Çayyolundaki Özel Okullar, Özel okullar Çayyolu

blog

Etimesgut Özel Okul Fiyatları

Mart 11, 2018

Etimesgut özel okul fiyatları Ankara’da okulun sağladığı imkanlara göre değişmektedir. Etimesgut’taki özel okul eğitim-öğretime 2005’te başlayarak Etimesgut’un ilk özel okullarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Etimesgut’a kaliteli eğitimi taşıyan ilk kurumlardandır. Eğitime anaokul, kreş ve etüt merkezi olarak başlayan okul, 2013 yılı itibariyle bünyesine ilkokul ve ortaokulu katarak gelişmiştir. 2018 yılı itibariyle yeni şubeler açarak yoluna devam etmektedir. Eğitim kurumunun bünyesindeki öğretmen kadrosunu genişletmesinin, öğrenci profilinin genişlemesinin sebebi eğitimde kaliteye ve mükemmeliyete önem vermesidir. Öğrenciler için en kaliteli ve iyiyi seçen kurum öğrenci ve veliler tarafından tercih edilmektedir. Öğrenciler okula girdikleri ilk andan sıcak, samimi bir ortama geldikleri anlarlar. Evlerinde gibi hissederek mutlu olurlar.

Etimesgut özel okul fiyatları diğer özel okullarla karşılaştırıldığında verdiği eğitime, öğrenciye verilen etkinliklere göre gayet uygundur. Öğrencilerin tüm yönleriyle gelişimlerini hedefleyen kurum bunun için birçok dalda etkinlik fırsatı sağlamaktadır. Okulun kendine ait bir radyo kanalı bulunmaktadır. Bu radyo kanalında öğretmen ve öğrenciler tarafından eğitimle ilgili programlar yapılmaktadır. Program dışında kesintisiz müzik yayınları gerçekleştirilmektedir. Radyo programı üzerinden öğrencilere radyo ve televizyon spikerliği eğitimi verilmektedir. Öğrenciler uygulamalı bir şekilde radyoda yayın yaparak hem spikerlik deneyimi yaşarlar hem de diksiyon dersleri alırlar. Öğrenciler yaparak yaşayarak, daha kalıcı öğrenmeler gerçekleştirirler. Öğrenciler için en iyi öğrenme yolu onların aktif olmasıdır. Öğrencilerin kendilerine olan güvenleri artar ve başarmaya güdülenirler.

Etimesgut özel okul fiyatları Etimesgut’taki öğrencilere uygun fiyatlara kaliteli eğitim veren bir okuldur. Okulun yüzme havuzu bulunmaktadır. Tüm öğrenciler uzman eğitmenlerinin eşliğinde yüzme dersleri alarak yüzebilirler. Öğrenciler için kapalı ve açık spor salonları bulunmaktadır. Voleybol, basketbol, futbol, tenis gibi sporlar için bu spor alanları kullanılmaktadır. Okulda her gün 1 ders saati etkinliklere ayrılmaktadır. Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerin yapıldığı SKS dersi yapılmaktadır. Drama, tiyatro, müzik, resim gibi pek çok dalda etkinlikler yapılmaktadır. Bilgisayar çağında yaşadığımız için öğrencilere teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilmeleri için gerekli eğitimler verilmektedir. Öğrenciler robotik kodlama ve yazılım dersleri verilmektedir. Geleceğin bilgisayar ve yazılım mühendislerinin eğitimleri şimdiden verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan ÇAYYOLU KOLEJLERİ başlıklı makalemizde Çayyolu Kolej, Çayyolu koleji ve Çayyolu kolejleri hakkında bilgiler verilmektedir.

etimesgut özel okul fiyatları, özel okul fiyatları

blog

ÇAYYOLU KOLEJLERİ

Mart 10, 2018

Çayyolu Kolejleri

Çayyolu kolejleri Ankara Çayyolu’nda eğitimde öncü kurumların başında gelmektedir. Etimesgut merkezli 2005 yılında kurulan kolej Çankaya ve Çayyolu’nda şubelerini açmıştır. Anaokulu, kreş, ilkokul ve ortaokul olarak eğitime devam etmektedir. Ankara’da 7 şubesiyle eğitime devam etmektedir. Etimesgut ilçesinde 4 ayrı okulu bulunan kolej, önümüzdeki dönemlerde Etimesgut’ta anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liseden oluşan bir kampüs ve yurt olmak üzere 3 ayrı bina yapılarak eğitime devam edecektir.

Çayyolu kolejleri çocuklarınız için anaokulu eğitiminden başlayarak ortaokul eğitimi de dahil eğitim verilmektedir. Önümüzdeki yıllarda liseden oluşan kampüsümüzde açıldığında öğrenciler kreşten başlayıp üniversiteye kadar tüm eğitimlerini kolejimizde tamamlayabilirler. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş, kaliteli eğitim veren kolejde binden fazla öğrenci eğitim almaktadır. Her öğrenci için ayrı K12 net sistemi kullanılmaktadır. Sistemde öğrencilerin tüm bilgileri tutulmaktadır. Alanında uzman, hoşgörülü, alanında uzman öğretmen kadrosuna sahip bir kolejdir. Kolejin yüzden fazla çalışanı vardır. Çalışanların hepsi öğrencilerin başarılarını artırmak, eğitimi daha kaliteli hale getirmek için çalışmaktadır. Öğretmenlere ve kolejde çalışan tüm personele yıl içerisinde hizmet içi eğitimler verilmektedir.

Çayyolu kolejleri 25 farklı alanda öğrencilere sanatsal, sportif ve kültürel etkinlikler sunmaktadır. Hafta içi her gün 7.30-19.00 arası kolej açıktır. Cumartesiler 10.30- 17.00 arası hizmet verilmektedir. İlkokul ve ortaokulda her gün 9 saat ders yapılmaktadır. Her öğrencinin etkinlik saatleri vardır. Bu etkinlikler öğrencilerin enerjilerini boşaltmalarına yardımcı olarak ve motivasyonlarını artırmaktadır. Bu etkinlikleri saymak gerekirse şunlar bulunmaktadır:

Öğrenciler her gün SKS saatlerinde seçtikleri sınıflarda etkinliklerini gerçekleştirebilirler. Öğrencilerin sosyalleşmelerine, kaliteli zaman geçirmelerine ve derslerden verim almalarını yardımcı olan pek çok etkinlik imkânı sunan kolejle tanışmaya gelerek erken kayıt dönemlerinde avantajlı fiyatlarla sizde ailenin bir parçası olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ETİMESGUT ÖZEL OKULLAR başlıklı makalemizde etimesgut özel okul ve etimesgut özel okullar hakkında bilgiler verilmektedir.

Çayyolu Kolej, Çayyolu koleji, Çayyolu kolejleri

blog

Elvankent Kolejler

Mayıs 12, 2018

Elvankent Kolej

2005 yılında Elvankent, Eryaman ve Çayyolu civarında kurulan kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve önümüzde yıl itibariyle lise eğitimine de başlayacak olan Elvankent kolej birçok şubeye sahiptir. Verdiği eğitim ve öğrencilere sağladığı imkanlar göz önünde bulundurulduğunda kolej sadece Elvankent ve civarı için değil tüm Ankara’nın kolej ihtiyacını karşılayan bir kurumdur. Öğrenciler için sağlanan gerek eğitim hizmeti gerekse sanatsal-sportif ve kültürel etkinlikler açısından birçok imkan sağlanmaktadır. Öğrencilerin öğretim sürecine aktif bir şekilde katılabilecekleri, yaparak-yaşayarak öğrendikleri bir eğitim süreci sunulmaktadır. Öğrencilere her türlü eğitim sunularak eğitim-öğretim sürecinde aktif olmaları sağlanmaktadır. Öğrencilerin merak duyguları sürekli diri tutularak öğrencilerin süreçte motivasyonları yükseltilmeye çalışılmaktadır.

Elvankent Kolejler

Öğrencilere sınıf mevcudunun az olduğu sınıflarda birebir ilgilenilerek sıcak ve kendilerini güvende hissettikleri bir ortam sunulmaktadır. Elvankent kolejler içerisinde yüzme havuzlu spor kompleksine sahip sayılı okullardan biridir. Açık ve kapalı birçok alana sahiptir. Yüzme havuzu, basketbol sahası, futbol sahası, konferans salonu, halı sahaya sahiptir. Kolejin kendine ait bir radyosu bulunmaktadır. Bu radyoda öğrenci ve öğretmenler müzik yayını yapmaktadır. Radyo ve televizyon spikerliği ve diksiyon dersleri bu radyoda öğrencilere verilmektedir. Öğrenciler yayına katılarak, radyo yayını yaparak sürece aktif bir şekilde katılmaktadırlar. Bu sayede daha gerçekçi bir ortamda yaparak öğrenmektedirler. Radyonun uygulaması telefonlara indirildiğinde herkes tarafından dinlenebilmektedir. Bu da öğrenciler için daha iyi bir deneyim olmaktadır.

Elvankent Kolejleri

Elvankent kolejleri tarafından öğrencilerin ana dillerinin dışında en az bir yabancı dil kullanabilmeleri için İngilizce dışında Almanca, Fransızca ve Rusça dillerinde eğitimlerde verilmektedir. Öğrencilere yabancı dil eğitimleri 1.sınıftan itibaren verilmektedir. sınıf içi etkinlikler, drama, yaratıcılığa dayalı oyunlar, şarkılar, yarışmalarla eğlenceli bir şekilde yabancı dil dersleri verilmektedir. Her sene “ Yurt Dışı Yaz Okulu “ programıyla öğrencilerin öğrendikleri yabancı dili pekiştirmeleri sağlanmaktadır. Öğrencilerin yaz tatillerini verimli bir şekilde geçirmeleri hem eğlenip hem öğrenmeleri için yaz okulu düzenlenmektedir. Yaz okullarında öğrencilere yabancı dil, spor, sanat ve eğlence odaklı dersler verilmektedir. Kitap okuma alışkanlığı kazandırma amaçlı her gün 1 saat kitap okuma etkinlikleri yapılmaktadır. Okul içi ve okul dışı pek çok faaliyet yürütülmektedir.Bir önceki yazımız olan Yapracık Özel Okullar başlıklı makalemizde yapracık özel okul, yapracık özel okullar ve yapracık özel okulları hakkında bilgiler verilmektedir.

elvankent koleji, elvankent kolejler, elvankent kolejleri

blog

Yapracık Özel Okullar

Mayıs 12, 2018

Yapracık Özel Okulu

Kariyer Koleji, Yapracık özel okullar içerisinde eğitimde öncü olan kurumların başında gelir. 2010 yılında anaokulu ve kreş eğitimi olarak eğitim hayatına başlayan Kariyer Koleji şu anda kreş, bebek bakımevi, kreş, anaokulu, ilkokul ve ortaokul olarak eğitim vermeye devam etmektedir. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine bağlı, saygılı, merhametli, çevresine duyarlı, çalışkan, hoşgörülü, bilinçli, araştıran, sorgulayan, okuyan, meraklı, manevi değerlere bağlı, düşünen öğrenciler yetiştirme hedefiyle Yapracık bölgesinde eğitimde ilk akla gelen özel okullarındandır. Sadece Yapracık bölgesine değil Ankara’nın pek çok ilçesinin özel okul istihdamını karşılamaktadır.

Yapracık Özel Okul

Yapracık özel okullar Ankara’nın en uzak ilçelerinden birinde özel okul anlamında eğitim veren kurumların başında yer almaktadır. Kariyer Koleji öğrencilerinin akademik eğitimleri için özverili bir çalışma gerçekleştirmektedir. Çocukların 6.aydan itibaren bakımlarını ve eğitimlerini üstlenen kurum kreş, anaokulu, ilkokul ve ortaokuldan mezun edene kadar kesintisiz bir şekilde eğitim almalarını sağlamaktadır. İlerleyen yıllarda lise alanında da eğitim vermek için gerekli çalışmaları yürüten Kariyer Koleji öğrencilerin üniversiteye kadar kesintisiz eğitim almalarını sağlama hedefindedir. Öğrencilerin sadece akademik anlamda başarılı olmaları için değil her anlamda donanımlı birer birey olmaları için uğraş vermektedirler. Öğrencilerin ders başarılarının yanında sanatsal ve sportif olarak da bir uğraş edinmeleri için öğrencilere eğitimler verilmektedir.

Yapracık özel Okulları

Yapracık özel okullarda öğrencileri geleneksel eğitim anlayışından kurtararak modern ve çağdaş bir eğitim verilmektedir. Öğrenciler için yüzme havuzu, açık ve kapalı spor salonları, kütüphane, yemekhane, jimnastik salonu, voleybol-basketbol-futbol sahaları, tasarım atölyeleri, revir, laboratuvar gibi pek çok sosyal imkanlar sağlanmaktadır. Öğrencilerin dilediği sporu yapabilmeleri için Kariyer Koleji eğitmenlerle öğrencilere etkinlik saatleri uygulanmaktadır. Öğrencilere sanatsal, sportif ve müzikal anlamda birçok eğitim uzmanlar tarafından verilmektedir. Öğrencilere sunulan bu etkinliklerin amacı okulda geçirilen zamanı verimli hale getirmektir. Derslerde başarı sağlanabilmesi için mutlu bir ortamda eğitim almaları gerekir. Öğrencilerin kendilerini güvende hissetmeleri gerekmektedir. Anaşehir Koleji alanına hakim uzman öğretmen kadrosu ile güvenilir bir ortamda eğitim verilmektedir. Öğrencilerin en az bir yabancı dil eğitimi bilecek, en az bir spor dalıyla uğraşacak, en az bir müzik aleti çalabilecek şekilde yetiştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Eryaman Kolejleri başlıklı makalemizde eryaman koleji, eryaman kolejler ve eryaman kolejleri hakkında bilgiler verilmektedir.

yapracık özel okul, yapracık özel okullar, yapracık özel okulları, yapracık özel okulu

blog

 Eryaman Kolejleri

Mayıs 12, 2018

Eryamandaki Kolejler

21.yy.da daha ileri bir seviyeye, muhasır medeniyetler seviyesine, çağdaş bir topluma ulaşabilmemiz için eğitimli bireylere ihtiyacımız vardır. Eğitimli bireylere de ancak okullar ve öğretmenler sayesinde ulaşabiliriz. Eryaman kolejleri olarak Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, maddi ve manevi değerlere saygılı, ülkesine ve milletine bağlı, merhametli , hoşgörülü, çağdaş, araştıran, sorgulayan, okuyan, ileri görüşlü, modern, çalışkan, saygılı, hak ve sorumluluklarının bilincinde olan, karakteri ve kişiliği oturmuş, toplum tarafından örnek gösterilen, fikri hür vicdanı hür irfanı hür bireyler yetişmek hedefiyle eğitim verilmektedir. Kurum olarak iletişime açık, başarılı, çalışkan, öğrenme sürecine aktif bir şekilde katılan, araştıran, sanat- spor ve kültürel faaliyetlere katılan, merhametli, çevresine karşı duyarlı, örnek bireyler yetiştirmek için kurulduğu ilk günden beri eğitim vermektedir.

Eryaman Kolejler

Eğitimin öncelikli amacı öğrencilere örnek olmak ve yetiştirilen öğrenciler herkes tarafından örnek alınan öğrenci olmasıdır. 2005 yılında Eryaman’da kurularak başta Eryaman ilçesi olmak üzere çevresinde yer alan tüm ilçelerin eğitim ve öğrenim konusunda öncü bir eğitim kurumudur. Eryamandaki kolejler arasında öğrencileri için sadece akademik eğitimin vermenin yanında sanatsal-sportif ve kültürel olarak gelişimlerini de destekleyecek etkinlikler planlanmaktadır. Öğrenciler için kreş eğitiminde başlanarak ilkokul, ortaokul ve çok yakında lise eğitimleri de dahil öğrencilerin kesintisiz bir şekilde eğitim almaları sağlanmaktadır. Kolejden mezun olan öğrencilerin tümünün en az bir yabancı dili etkin olarak kullanabilen, bir spor dalıyla ilgilenen, bir müzik aleti çalabilen bireyler olarak ayrılmaları için gerekli olan tüm eğitimler verilmektedir.

Eryaman Koleji

Öğrencilerin kendilerine gerçekçi ve doğru hedefler belirlemeleri konusunda onları gerekli şekilde yönlendiren Eryaman koleji, onların millete ve topluma faydalı bir meslek sahibi olmalarını sağlamaya çalışmaktadır. Okul öğrencilere sağladığı imkanlarla, sahip olduğu öğretmen kadrosu ve işini en iyi şekilde yapmaya çalışan tüm personeliyle birlikte Ankara’nın kolej ihtiyacını karşılayan kurumların başında gösterilmektedir. Kurumun tüm personeli disiplinli ve özverili bir şekilde çalışarak öğrencileri yetiştirmeye çalışmaktadır. Öğrencilerinin iyi bir eğitim almaları için öğretmenlere ve tüm çalışanlara yıl içinde yaşanan değişiklikler göz önünde bulundurularak hizmet içi eğitimler verilmektedir. Tüm personel öğrencilere daha iyisini vermek için uğraşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan ÇAYYOLU ÖZEL OKUL FİYATLARI başlıklı makalemizde Çayyolu özel okul fiyatı, Çayyolu özel okul fiyatları ve Özel okul fiyatı Çayyolu hakkında bilgiler verilmektedir.

eryaman koleji, eryaman kolejler, eryaman kolejleri

blog

 ÇAYYOLU ÖZEL OKUL FİYATLARI

Mart 14, 2018

 

Çayyolu özel okul fiyatları Ankara Çayyolu’nda bulunan eğitim kurumları arasında verilen eğitimin niteliği ve başarısı düşünüldüğünde gayet uygundur. Çayyolu, Ankara’nın son zamanlarda en çok tercih edilen bölgelerindendir. Son birkaç yılda Çayyolu’nda özel okul ve kolej sayısında artış olmuştur. Bölgede bulunan özel okullar arasında tercih yaparken okulların birbirlerine göre avantajları, artı yönleri değerlendirilerek tercih yapılmalıdır. Özel okullar öğrenciler için akademik olarak kaliteli eğitimin yanında, öğrencilere bol etkinlik sunularak onların gelişimlerini desteklemektedir. Öğrencilere kreş, anaokulu, ilkokul ve ortaokul olarak eğitim veren kurum önümüzdeki yıllarda lise açmayı da planlanmaktadır. Lise ve yurt bulunan proje gerçekleştiğinde çocuklarınız için kreş eğitiminden başlayarak liseden mezun olana kadar kesintisiz bir eğitim verilmektedir.

Çayyolu özel okul fiyatları Çayyolu’ndaki diğer okulların fiyatları düşünüldüğünde çok uygundur. Okulda öğrencilerin nitelikli, başarılı, donanımlı, modern, bilgili, kültürlü, maddi-manevi değerlere saygılı, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, araştıran, sorgulayan bireyler yetişme gayesiyle 2005 yılından beri eğitim vermektedir. 7 şubesi bulunan okul Çankaya, Ümitköy, Çayyolu, Etimesgut’ta şubelerimiz bulunmaktadır. Okulun kendisine ait bir radyosu bulunmaktadır. Bu radyoda her gün yayın yapılmaktadır. Öğretmenler ve öğrenciler her gün bu radyoda derslerle ilgili yayın yapmaktadır. Derslerle ilgili paylaşımlar dışındaki sürelerde sürekli olarak müzik yayını yapılmaktadır. Radyo yayınları öğrencilerin diksiyon eğitimleri için birebir uygulama imkanı buldukları bir sistemdir.

Okul yabancı dil eğitimine çok önem vermektedir. Yabancı ve Türk öğretmenler tarafından paralel bir şekilde verilmektedir. Anaokulun itibaren oyun, müzik, hikaye, şarkı gibi etkinliklerle dil eğitimi verilmektedir. Gramer dersleri Türk öğretmenler; konuşma ve diksiyon dersleri yabancı öğretmen tarafından verilmektedir. İngilizce derslerinin yanında seçmeli olarak Almanca, Rusça ve Fransızca dersleri de verilmektedir. Çayyolu özel okul fiyatları bu kadar sağlanan imkanlar düşünüldüğünde çok uygundur. Ayrıca erken kayıt döneminde ve kayıt yenilendiğinde kampanyalı fiyatlara kayıt olabilirsiniz. Yüzme, satranç, diksiyon, tiyatro, halk oyunları, modern danslar, bilgisayar, tenis, futbol, jimnastik, el sanatları, plastik sanatlar, hızlı okuma, bale, drama, okçuluk, zeka oyunları, radyo ve televizyon spikerliği, robotik kodlama ve yazılım, basketbol, voleybol gibi pek çok etkinlikler sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ümitköy Koleji başlıklı makalemizde Kolejler Ümitköy, Ümitköy koleji ve Ümitköy kolejler hakkında bilgiler verilmektedir.

Çayyolu özel okul fiyatı, Çayyolu özel okul fiyatları, Özel okul fiyatı Çayyolu, Özel okul fiyatları Çayyolu

blog

ETİMESGUT ÖZEL OKULLAR

Mart 6, 2018

Etimesgut özel okullar Ankara Etimesgut ilçesinde çok fazladır. Etimesgut özel okulların ve kolejlerin çoğunlukta olduğu bir ilçedir. Etimesgut, Kızılay’a 21 kilometre uzaklıkta bir ilçedir. Kızılay merkez çok yoğun ve kalabalıktır. Birçok kurum, iş yeri, dershane Kızılay’da toplanmıştır. Bu sebeple çok fazla insan kalabalığı mevcuttur. Kızılay’da iş hanlarının birkaç katında eğitim veren dershaneler vardır. Kendilerine ait binaları olan dershanelerin sayısı çok azdır. Çünkü merkez kalabalık ve bina yığını olduğu için uygun binalar bulunamamaktadır. Bazı dershanelerin kendilerine ait binada hizmet vermektedir. Birçoğu ise iş merkezlerinin katlarında hizmet vermektedir. Bu sebeple olanakları ve öğrencilere sundukları imkan çok sınırlıdır.

Etimesgut son yıllarda gelişerek büyümeye devam eden bir ilçedir. Çok kalabalık bina insan yığını bir yer değildir. Özel okullar için çok daha uygun bir profile sahiptir. Etimesgut özel okullar Etimesgut’ta kendilerine özel binada eğitim vermektedirler. Kendilerine ait kocaman bahçeleri, kapalı ve açık spor salonları yüzme havuzları bulunan okul eğitim için Etimesgut’ta tercih edilebilecek en önemli kurumların başında gelmektedir. Öğrenciler için gerekli olan tüm eğitimlerin verildiği kurum nitelikli, başarılı, merhametli, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı öğrenciler yetiştirme amacındadır. Öğrencilerin sadece akademik başarılarını değil ayrıca çok yönlü gelişimleri de hedeflenmektedir. Öğrenciler derslerinde başarılı sosyal, kültürel ve sanatsal yönden donanımlı bir hale gelecek şekilde eğitilmektedir.

 1. özel okullar ’ta öğrencileri iyi bir insan olarak yetiştirme amacına sahip bir kurumdur. Öğrencilerine karşı samimi, içten, güler yüzlü eğitim veren öğretmenlere sahip dershane tüm personeline eğitim-öğretim yılı içerisinde düzenli olarak hizmetiçi eğitimler vermektedir. Kurum çalışanlarıyla birlikte iş birliği içerisinde çalışarak velilerle irtibat halindedir. Öğrencilerin gelişimleri ve düzeyleri okul psikolojik danışma tarafından düzenli olarak kontrol edilerek gerekli bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yapılmaktadır. Veliler öğrencilerini okula bıraktıklarında onların sadece akademik olarak eğitim almadıklarını sanatsal, sportif ve kültürel olarak da gelişimlerini sağlayacak etkinliklerin sunulduğu bilmektedirler. Okulda 25’den fazla dalda uzman eğitmenler tarafından birçok etkinlik yapılmaktadır. Okulda 100’dan fazla personel ve binin üzerinden öğrenci vardır. Çocuklarınız için iyi bir gelecek için kurumlarımıza tanışmaya bekleriz.

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Kolejler başlıklı makalemizde etimesgut kolej, etimesgut koleji ve etimesgut kolejler hakkında bilgiler verilmektedir.

etimesgut özel okul, etimesgut özel okullar

blog

Etimesgut Kolejler

Mart 6, 2018

Etimesgut kolejler Ankara’da öncü ve en iyi kolejlerin bulunduğu bir kolejdir. Eğitim-öğretim hayatına 2005 yılında anaokulu, kreş ve etüt merkezi olarak başlayan kurum 2013 yılında Etimesgut Bağlıca’da anaokullarına, kreşe ve etüt merkezine ek olarak ilkokul ve ortaokul düzeyinde de bir kolej açarak eğitim vermeye devam etmektedir. Ayrıca 2018 yılı itibariyle Etimesgut İstasyon Mahallesinde yeni bir kolej açarak ilkokul ve ortaokul olarak eğitim vermeye devam edecektir. Bölgede ilk açılan eğitimin öncü kurumlarından olan kolej, bundan sonrada eğitimin kalitesini belirleyen, en çok tercih edilen öncü kurumlardan olmaya devam edecektir. Eğitimin öneminin ve değerinin farkında olan bir kurum olarak öğrencilere en kaliteli ve mükemmelliyetçi eğitim için emek veren bir kolejdir.

Etimesgut kolejler arasında en köklü ve öncü kurumlar arasında olan ve Etimesgut’taki kolejlerin temelini atan kurumların başında gelmektedir. Okul öğrencilere çok yönlü eğitim vermek için pek çok imkanı sağlamaktadır. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, modern, çağdaş, nitelikli eğitim veren kurum öğretmenlerini ve kurumda çalışan tüm personelini titizlikle seçmektedir. Öğretmenler ve okulda görev yapan tüm personel eğitim yılı içerisinde gelişimlerini destekleyen hizmet içi eğitimler verilmektedir. Öğrenciler okula girdikleri ilk andan itibaren samimi, güler yüzlü bir şekilde karşılanarak emin ellerde olduklarını bilirler. Güven içerisinde kendilerini seven, yakından ilgilenen bir personelle karşı karşıyadırlar.

Etimesgut kolejler öğrencilerini kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, hakkını savunan, merhametli, anlayışlı, milli ve manevi değerlere saygılı, insanların tercihlerine hoşgörülü, başarılı ve en önemlisi de iyi bir insan olarak yetiştirmeyi görev edinmektedir. Öğrencilerin akademik başarılarının çok yönlü eğitimlerle desteklendiğinde artacağının bilince olan kolej öğrenciler için birçok sosyal-kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenlemektedir. Kolejin tüm öğrencilerin faydalanabileceği bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Öğrencilere yüzme dersleri verilmektedir. Bu etkinlik saatlerinde uzman eğitmenler eşliğinde havuzu kullanabilmektedirler. Kolejin hem okulun ön bahçesinde hem de okulun en alt katında kapalı spor salonları vardır. Futbol, basketbol, voleybol, tenis için öğrenciler bu spor salonlarını kullanabilmektedirler. Kolej okuldan mezun ettiği her öğrencinin en az bir müzik aleti çalabilen, en az bir spor dalıyla yakından ilgilenen, ingilizceyi çok iyi bir şekilde konuşan ve akademik olarak başarılı bir öğrenci olmasını amaçlamaktadır.

etimesgut kolej, etimesgut koleji, etimesgut kolejler, etimesgut kolejleri

blog

https://kariyerkoleji.com.tr/ankarada-egitim-kurumlari-batikent-ozel-okul-ve-kolej-tavsiyeler/

 

https://kariyerkoleji.com.tr/ankaradaki-kolejler/

 

https://kariyerkoleji.com.tr/ankara-en-iyi-özel-okul

 

https://kariyerkoleji.com.tr/ankara-en-başarılı-özel-okul

 

https://kariyerkoleji.com.tr/batıkent-özel-okul-tavsiye

 

https://kariyerkoleji.com.tr/etimesgut-özel-okul-tavsiye

 

https://kariyerkoleji.com.tr/etimesgut-en-iyi-özel-okul